Шукати можливості для розвитку кар'єри

Зв'язки з громадськістю та преса

У відділі зв'язків із громадськістю та преси ми постійно вирішуємо цікаві завдання. Ми працюємо на міжнародному рівні, займаємося зв'язками із засобами масової інформації, PR, внутрішніми комунікаціями і відносинами з інвесторами. Ми співпрацюємо з усіма відділами головного офісу і з фахівцями зі зв'язків із громадськістю на всіх наших регіональних ринках.

Кілька команд нашого відділу працюють разом, щоб забезпечити чіткість, доречність і послідовність наших внутрішніх і зовнішніх повідомлень. Ми плануємо, координуємо і підтримуємо діяльність компанії в області інформаційних завдань:

  • Внутрішні комунікації - Ця  група сфокусована на комунікаціях і поширенні інформації всередині корпорації, а також мотивації персоналу.
  • Зв'язки з засобами масової інформації - Ця група забезпечує постійний зв'язок із міжнародним медійним середовищем.
  • PR в індустрії моди - Завдання цієї групи – oрганізація глобальних PR-заходів і розробка стратегії з просування нашого дизайну і стилю.
  • Відносини з інвесторами - Ця група забезпечує чітке надання нашої фінансової інформації в різних проміжних звітах.

Іншими словами, відділ зі зв'язків з громадськістю та преса – це голос компанії H&M, який інформує, надихає і забезпечує комунікацію як із нашими співробітниками, так і з зовнішнім світом.