Шукати можливості для розвитку кар'єри

Дорогі студенти!


Поєднуйте навчання і роботу

Ми отримуємо багато запитів від студентів, які хочуть отримати роботу з неповною зайнятістю або попрацювати на канікулах. Безумовно, робота з неповною зайнятістю в одному з наших магазинів – відмінний старт кар'єри і початок знайомства з компанією H&M. В майбутньому ви можете отримати роботу з повною зайнятістю і створити міжнародну кар'єру.  Ласкаво просимо до H&M, тут вас зустрінуть відкриті до всього нового люди, у вас буде гнучкий графік роботи і багато особистої відповідальності!

Практика та стажування

У деяких країнах ви можете пройти стажування в наших магазинах, також іноді з'являються вакансії практики у наших офісах. Актуальні вакансії представлені в розділі «Відкриті вакансії».

У головному офісі в Швеції ми пропонуємо практику або стажування в таких областях як бізнес-контроль, ІТ, закупівлі, дизайн. Відвідайте веб-сайт із відкритими вакансіями в Швеції, щоб дізнатися більше.


Пишите дипломну чи курсову роботу?

Хочете написати дипломну чи курсову роботу про H&M? Круто! Але, на жаль, у нас немає часу і ресурсів, щоб приділити вашому проекту належну увагу. Однак, ми сподіваємося, що ви зможете знайти величезну кількість інформації на веб-сайті hm.com.