Szukaj ofert pracy

Komunikacja i kontakt z mediami

W dziale komunikacji i kontaktu z mediami ciągle stajemy przed nowymi wyzwaniami. Działamy na poziomie globalnym, przede wszystkim na gruncie relacji z mediami, modowego PR, komunikacji wewnętrznej i relacji inwestorskich. Współpracujemy ze wszystkimi działami w centrali oraz z lokalnymi specjalistami do spraw komunikacji w poszczególnych krajach.

Różne zespoły w obrębie działu wspólnie dbają o to, aby nasza wewnętrzna i zewnętrzna komunikacja była przejrzysta, spójna i na temat. Planujemy i koordynujemy działania oraz wspieramy firmę w różnych kwestiach dotyczących komunikacji: 

  • Sekcja komunikacji wewnętrznej – zajmuje się komunikacją wewnątrz firmy, obiegiem informacji i szerzeniem inspiracji.
  • Sekcja relacji z mediami – na bieżąco dostarcza informacji światowym mediom.
  • Sekcja modowego PR – opracowuje globalne działania PR i strategie pozwalające wyróżnić nasze wzornictwo i modę na tle konkurencji.
  • Sekcja relacji inwestorskich – tutaj dbamy o to, aby informacje finansowe były w sposób komunikatywny przekazywane w raportach okresowych.

Innymi słowy, dział komunikacji i kontaktu z mediami to głos H&M, który informuje, inspiruje i komunikuje się zarówno z pracownikami, jak i ze światem zewnętrznym.