Hľadajte pracovné príležitosti

Móda, zábava a akcia!

Ako jeden z najväčších módnych reťazcov na svete, H&M ponúka nekonečné pracovné príležitosti.  Dynamické a rozmanité prostredie - miesto, kde je zákazník vždy v centre záujmu.

Dnes H&M zamestnáva okolo 179,000 ľudí na vyše 74 trhoch sveta.

Dôvodom našej výnimočnosti sú predovšetkým skvelí zamestnanci. Od štýlových predaných poradcov cez dekoratérov, merchandiserov, počítačových špecialistov až po špičkových obchodných plánovačov majú všetci naši ľudia veľké ambície a postoj, vďaka ktorému nič nie je nemožné. Nehovoriac o vynikajúcom cite pre módu. Aj vďaka nim sme sa v poslednom období poriadne rozrástli. Dnes máme viac ako 5,053 predajní na vyše 74 trhoch celého sveta. A rastieme ďalej.

Naše hodnoty - podstata H&M

Naše hodnoty odzrkadľujú srdce a ducha H&M. Definujú podstatu našej práce a spôsob, ako k veciam pristupujeme. Pri jednaní s našimi kolegami a zákazníkmi po celom svete nám naše hodnoty pomáhajú rásť a rozvíjať sa. Jednotlivo sa tieto hodnoty môžu zdať samozrejmé, ale spoločne vytvárajú kultúru, ktorá je jedinečná a odlišná od ostatných firiem.

SME JEDEN TÍM
DÔVERA V ĽUDÍ
PODNIKATEĽSKÝ DUCH
NEUSTÁLE ZDOKONAĽOVANIE
ŠETRNOSŤ
ÚPRIMNOSŤ A OTVORENOSŤ
PRIRODZENÁ JEDNODUCHOSŤ


Ako spoločne pracujeme

Ľudia sú naším úspechom a naším cieľom je byť dobrým zamestnávateľom. Vytvorením kreatívneho a dynamického pracovného prostredia rastieme spoločne.

Náš prístup je ovplyvnený silným rešpektom každého jednotlivca. To platí pre každý aspekt zamestnávania - od spravodlivých miezd, pracovnej doby a slobody združovať sa až po rovnaké príležitosti pre rast a vývoj v rámci spoločnosti. Byť dobrým zamestnávateľom je dôležité predovšetkým v krajinách, kde zákony a predpisy nedosahujú naše vlastné normy a požiadavky.

Máme silný etický prístup. To znamená, že zaujímame jasné stanovisko voči diskriminácii a obťažovaniu všade tam, kde pôsobíme. Naši zamestnanci sú rôzneho veku, pohlavia a etnického pôvodu a sú veľkým prínosom pre našu spoločnosť. Rovnoprávnosť je pre nás veľmi dôležitá. Ako príklad poslúži skutočnosť, že 50 % členov nášho predstavenstva tvoria ženy.

V H&M sme podporili „princíp otvorených dverí", ktorý dáva každému zamestnancovi právo prerokovať otázky súvisiace s prácou priamo s vedením. Naši zamestnanci majú tiež právo na kolektívne vyjednávanie. Neustále sa usilujeme o dobré vzťahy so zamestnancami, rovnako ako aj so združeniami zamestnancov a odbormi.

Spoločnosť H&M vám pomocou súborov cookie poskytuje lepší zážitok z našej webovej stránky. Ak budete naďalej využívať naše služby, budeme predpokladať, že vám to tak vyhovuje. Prečítajte si viac o súboroch cookie.