Otsi karjäärivõimalusi

Töötamine tootmisvaldkonnas

Meie kliendid peavad saama kindlad olla, et kõik, mis nad H&M-i poodidest ostavad, on disainitud, toodetud ja levitatud, kaitstes vastutustundlikult nii inimesi kui ka keskkonda.

Tootmises teevad erinevad asjatundjad koostööd, et muuta disainiidee tegelikuks tooteks. Paiknedes meie hanketurgudel, on kontorid peamised kohad, kus hoitakse ühendust kohalike allhankijatega ning tegeletakse kõigi tellimuste ajastamise ja praktiliste küsimustega.

Kui otsid tööd mõnes konkreetses riigis, siis vali asukoha seadedest endale huvipakkuv tootmise riik järgnevate seast: Bangladesh, Bulgaaria, Kambodža, Hiina, Etioopia, Indoneesia, Itaalia, Korea, Pakistan, Portugal, Rumeenia, Sri Lanka, Rootsi, Türgi või Vietnam. Tootmisvaldkonna globaalsed ametikohad asuvad Rootsis.

Müügipakkumiste käsitleja

Kas olete hea läbirääkija ning mood on teie kireks? Siis võib just see töökoht teile sobida!

Lugege edasi müügipakkumiste käsitlejana töötamise kohta.

Ärianalüütik

Kas olete terava pilguga analüütik ja hea suhtleja? Siis võib just see töökoht teile sobida!

Lugege edasi ärianalüütikuna töötamise kohta.

Rõivatehnik

Kas teile meeldib keskenduda tehnilistele detailidele ja mõõtudele, et tagada rõivaste parim kvaliteet? Siis võib just see töökoht teile sobida!

Lugege edasi rõivatehnikuna töötamise kohta.

Sisseostja

Kas teil on strateegilist taipu, mis aitab sõlmida parimaid üleilmseid tehinguid? Siis võib just see töökoht teile sobida!

Lugege edasi sisseostjana töötamise kohta.

Tootejuht

Kas teil on omadusi, mis aitavad luua tootmismaailmas tippmeeskondi? Siis võib just see töökoht teile sobida!

Lugege edasi tootejuhina töötamise kohta.

Jätkusuutlikkuse audiitor

Kas tunnete uhkust, edendades ja tagades allhankijate hulgas jätkusuutlikku tööviisi? Siis võib just see töökoht teile sobida!

Lugege edasi jätkusuutlikkuse audiitorina töötamise kohta.

H&Mi veebisait rakendab parima kasutuskogemuse tagamiseks küpsiseid. Kui te jätkate meie teenuste kasutamist, siis eeldame, et olete sellega nõus. Lisateavet küpsiste kohta.