Otsi karjäärivõimalusi

Logistikajuht

Külasta meie jaotuskeskust

Logistikajuhi ülesandeks on laoosakonna juhtimine. Peamiseks vastutusalaks on kaupade väljasaatmine, koordineerimine, aga ka meeskonna juhendamine, et esmatähtis kaupluste varustamine üle maailma toimuks tõrgeteta.

Kas oled vastutulelik ning ettevõtlusvaimuga inimene, kes suudab olla eeskujuks ka teistele? Vajame inimesi, kes suudavad meeskonda juhendada ja motiveerida, on ambitsioonikad ning väga heade juhiomadustega ning samaaegselt ka head meeskonnatöötajad, kes oskavad ümbritsevaid inimesi ära kuulata.

Klienditeenindusele keskenduva logistikajuhi tööülesanneteks on aru saada, kui oluline on õige meeskonna tööle värbamine, koolitus ja areng, ning rahalise vastutuse võtmine koos sagedaste ülevaatustega, kuid ka osakonna efektiivse töö tagamiseks vajalik planeerimine ning organiseerimine. Oluline on ka, et mõistaksid, kui tähtis on töötajate rahulolu tööga ning alati naeratavad meeskonnaliikmed. 

Kõlab, nagu oleks see töökoht sinu jaoks loodud? Siin on sinu võimalus teha erilist karjääri.

H&Mi veebisait rakendab parima kasutuskogemuse tagamiseks küpsiseid. Kui te jätkate meie teenuste kasutamist, siis eeldame, et olete sellega nõus. Lisateavet küpsiste kohta.