Шукати можливості для розвитку кар'єри

Visual Merchandiser


Роби так, щоб магазин виглядав чудово & покупці виглядали гарно.

Посада Visual Merchandiser (візуальний мерчандайзер) потребує креативності й швидкої роботи. Він має обожнювати моду і бути в курсі останніх трендів. Особливо важливі вміння створювати стильні образи та ефектно подавати товари. Центром всього, що робить Visual Merchandiser і його команда, є покупець. А для того, щоб його надихнути, щоб пропозиція відповідала потребам покупця, а шопінг був комфортним, ви як Visual Merchandiser маєте максимально задіяти свою креативність та комерційне мислення. 

Сказати, що мода має бути вашою пристрастю, замало. Ви повинні знати всі тренди і мати достатньо смаку, щоб презентувати наші колекції у комерційно привабливий спосіб. До того ж, Visual Merchandiser повинен уміти працювати у команді та надихати всіх довкола. Для цього вам має подобатися бути у центрі всього, що відбувається в магазині, і кожного дня робити щось нове.

Вашим завданням буде якомога привабливіше презентувати товари H&M та стежити за продажами, щоб кожний створюваний образ був успішним. Зона вашої відповідальності –  такий дизайн вітрин та стендів, щоб магазин завжди дихав модою. Крім того, ви маєте навчати колег у магазині вмінню гарно подавати товари. Ваше натхнення – важливий фактор, що повинен зробити незабутніми враження всіх, хто контактує з нашим брендом та персоналом. А його джерелом має бути бажання допомагати всім гарно виглядати і почуватися. 

Роби так, щоб магазин виглядав чудово & покупці виглядали гарно.
Будь Visual Merchandiser & зростай з H&M