Шукати можливості для розвитку кар'єри

Візуальний мерчендайзер

Один день із Орпіано

Посада візуального мерчендайзера вимагає креативності і швидких дій. Ви будете навчати, мотивувати та  інструктувати своїх колег щодо того, як  збільшити продажі. Якщо ви добре виконуєте свою роботу, ваші кар'єрні можливості в компанії H&M  будуть безмежними. 

Сказати, що мода це сфера  ваших інтересів – не сказати нічого. Ви знаєте всі тренди і миттєво бачите, як вигідно представити колекцію з комерційної точки зору. Нам потрібен відмінний командний гравець, натхненна людина, яка знає, як надихати інших. Вам подобається бути в центрі подій, і ви любите роботу, в якій кожен наступний день не схожий на попередній.

Ваша робота буде полягати на тому, щоб вигідно представляти наш одяг і відстежувати результати рекламних акцій і кампаній. Бездоганний вигляд товарного залу повинен стимулювати продажі. Ви будете відповідати за оформлення вітрин і стелажів, стежити за тим, щоб магазин виглядав модно і привабливо в кожній деталі. Також ви будете займатися навчанням колег в питаннях мерчeндайзингу та візуальної подачі одягу в магазині.

Ви вмієте думати нестандартно? Це ваш шанс почати успішну кар'єру.

H&M використовує файли cookie для того, щоб наш сайт працював якомога ефективніше. Якщо ви продовжуєте користуватися нашими послугами, ми розцінюємо це, як вашу згоду. Дізнатися більше про файли cookie