Шукати можливості для розвитку кар'єри

Продавець-консультант

Один день із Антою

Продавець-консультант – це одна з найважливіших посад і чудовий старт для початку кар'єри в H&M. Більшість  наших менеджерів починали з роботи в торговому залі, де навчилися – обслуговування покупців.

Щоб стати членом нашої команди ви повинні вміти робити кілька справ одночасно, постійно бути в русі і любити те, що ви робите. Крім цього, ви маєте  бути позитивною, доброзичливою людиною з чудовим почуттям стилю. У вас повинні бути відмінні організаторські здібності та командний дух.

Працювати в магазині означає бути представником компанії H&M. Ви надихаєте, даєте поради і всіляко допомагаєте нашим покупцям. Tорговий зал, примірочні, каси – ви всюди будете ділитися нашим захопленням модою. Гарне обслуговування покупців включає також роботу з доставкою товарів  і турботу про привабливість магазинуви завжди повинні бути в курсі всіх наших рекламних кампаній і акцій.

Схоже на вас? Вітаємо! Це ваш шанс почати успішну кар'єру.

H&M використовує файли cookie для того, щоб наш сайт працював якомога ефективніше. Якщо ви продовжуєте користуватися нашими послугами, ми розцінюємо це, як вашу згоду. Дізнатися більше про файли cookie