Шукати можливості для розвитку кар'єри

Sales Advisor


Створюй приємну атмосферу для покупців & будь собою.

У очах покупців ви уособлюєте H&M! Sales Advisor має бути дружелюбним, стильно виглядати і любити роботу з людьми. Від нього багато що залежить у магазинах H&M. Протягом всього дня Sales Advisor обслуговує покупців і надає їм поради щодо стилю. 

Sales Advisor – це одна з найважливіших посад у H&M, і чудовий спосіб зробити перші кар’єрні кроки у компанії. Багато з наших менеджерів починали з торговельного залу. 

Якість обслуговування – чи не найголовніше у торговельному залі. У якості Sales Advisor ви маєте багато що вміти, зокрема довго бути на ногах. Ще одна вимога до цих важливих фахівців – завжди гарний настрій та неймовірне відчуття стилю. Ви повинні мати гарні організаційні якості, любити працювати у команді людей, яких так само захоплює мода та спілкування.

Працювати у магазині означає представляти у своїй особі H&M. Отже, ви маєте щодня надихати і спрямовувати покупців у всі можливі способи. У торговельному залі, примірочнихабо біля кас – ви всюди працюватимете з модою та людьми. Якісне обслуговування покупців, зокрема, передбачає роботу з одягом, що надходить до магазину, і піклування про те, щоб магазин гарно виглядав. І, звичайно, ви маєте завжди бути добре поінформовані щодо наших рекламних кампаній та промоакцій. Ви матимете багато можливостей реалізувати свій потенціал. Прагнете цікавого життя? У H&M ви точно його знайдете!

Щоб стати членом нашої команди ви повинні вміти робити кілька справ одночасно, постійно бути в русі і любити те, що ви робите. Крім цього, ви маєте  бути позитивною, доброзичливою людиною з чудовим почуттям стилю. У вас повинні бути відмінні організаторські здібності та командний дух.

Створюй приємну атмосферу для покупців & будь собою.
Будь Sales Advisor & зростай з H&M