Шукати можливості для розвитку кар'єри

Менеджер відділу

Один день із Марлою

В якості менеджера відділу компанії H&M 80% вашого часу буде проходити там, де кипить справжнє життя – в торговому залі. Щоб  досягти високих продажів, ви повинні  прислухатися до думки вашої команди і допомагати їм розвивати свої професійні навички.

Ми шукаємо менеджерів відділу, яким подобається швидкий темп праці. Якщо ви вмієте мотивувати та надихати людей навколо, не боїтесь приймати рішення та реалізовувати їх на практиці – ця робота для вас.

Ви керуєте своїм відділом, забезпечуючи чудове обслуговування клієнтів у торговому залі, примірочних і на касах. Коли ви не в торговому залі працюєте над  стратегіями продажів промоакціями, плануєте рекламні кампанії та заходи. Ви проводите навчання продавців-консультантів, займаєтеся їх розвитком і оцінюєте їх роботу. Також організовуєте і плануєте роботу  відділу, з метою досягнення успіху.

Ви готові до нових звершень? Це ваш шанс почати успішну кар'єру.

H&M використовує файли cookie для того, щоб наш сайт працював якомога ефективніше. Якщо ви продовжуєте користуватися нашими послугами, ми розцінюємо це, як вашу згоду. Дізнатися більше про файли cookie