Шукати можливості для розвитку кар'єри

Department Manager


Допомагай іншим знайти шлях & знаходь власний.

У якості керівника відділу (Department Manager) H&M ви маєте проводити 80% свого часу у торговельному залі, бо саме там вирують події. Це потрібно не тільки тому, що там цікавіше, але й тому, що колеги потребують вашої підтримки. Щоб забезпечити H&M визначні результати, важливо дослухатися до ідей команди та допомагати працівникам розвивати їхні навички.

Тому ви повинні вміти керувати, подаючи особистий приклад, і до того ж мати власний досвід продажів. Вам треба бути орієнтованим у першу чергу на покупців, відчувати тенденції у потребах цільової аудиторії, вміти на практиці підтримувати команду. До того ж вам має бути до вподоби швидкий темп роботи у рітейлі, необхідність швидко приймати рішення та їх реалізовувати. Дуже важливим є позитивне ставлення до розв‘язання проблем. Ви повинні бути організованою людиною і знати, як мотивувати та надихати оточуючих.

Ваше завдання полягає у тому, щоб забезпечити ідеальне обслуговування покупців у торговельному залі, примірочних та біля кас. Ваша відсутність у торговельному залі може означати одне: ви зайняті розроблянням стратегій продажів, представленням товарів, плануванням рекламних кампаній, промоакцій тощо. Ви маєте навчати та розвивати Sales Advisors, оцінювати їхній прогрес, планувати та організовувати роботу відділу. Ми визнаємо внесок кожного у спільний успіх. Коли ви додаєте свій унікальний голос до голосу H&M, разом ми можемо творити дива.

Допомагай іншим знайти шлях & знаходь власний.
Будь Department Manager & зростайте з H&M