Шукати можливості для розвитку кар'єри

Візуальний мерчeндайзинг

Відділ візуального мерчандайзингу виконує багато функцій із метою створити в наших магазинах привабливі, натхненні і приємні умови для відвідувачів.

Ми гарантуємо бездоганну презентацію наших колекцій за рахунок виразних рекламних кампаній, оптимізації показу товарів у торговому залі та створення захоплюючих композицій для вітрин.

Сьогодні у відділі працюють 80 талановитих спеціалістів, що виконують різні ролі - як, наприклад, Кріейтори, Стилісти та Менеджери проектів.

Відділ візуального мерчандайзингу складається з п'яти команд із різною спеціалізацією – і всі співпрацюють, щоб досягти найкращих результатів!

  • Команда стилістів, що займається модними презентаціями – Тісно співпрацює з Відділом закупівель для вдосконалення презентацій та стилю. Ця команда розробляє глобальні вказівки щодо вигляду товару і працює як над поточними колекціями, так і над тими, що знаходяться на етапі розробки.
  • Команда дизайну вітрин – Команда дизайну вітрин відповідає за створення найкращої презентації нових колекцій у магазині, у тому числі композицій для вітрин.
  • Команда з виробництва – Команда з виробництва відповідає за закупівлю та виробництво продукції високої якості для наших магазинів за найкращою ціною. Метою команди є забезпечення інноваційних, стабільних та комерційно міцних настанов, які максимізують вплив бренда/концепції та продажів.
  • Команда з планування та інформації – Основні обов'язки включають ведення комерційного планування, розробку наших кампаній, покращення вражень від відвідування магазину та створення надихаючої інформації для регіональних команд та магазинів.
  • Команда із забезпечення підтримки регіональних ринків і спеціалістів – Подорожує світом задля надання підтримки регіональним командам у питаннях концептуальної уніфікації та обміну успішним досвідом.

Коротко кажучи, Відділ візуального мерчандайзингу створює бажання купувати, представляючи нашу продукцію в найкращому світлі.