Шукати можливості для розвитку кар'єри

Сталий розвиток

У відділі сталого розвитку ми забезпечуємо виробництво модних товарів H&M яке  ведеться за принципами високої відповідальності. Ми визначаємо шляхи досягнення цілей сталого розвитку і ретельно перевіряємо досягнуті результати. Ми відповідаємо за цілісний комплекс діяльності компанії і забезпечуємо роботу усього ланцюгу постачальників відповідно нашому кодексу поведінки і нашим цілям щодо екологічної безпеки.

Відділ сталого розвитку складається з чотирьох груп, що тісно співпрацюють одна з одною.

  • Соціальна відповідальність - Ця група підтримує, визначає напрямок та координує проекти соціальної роботи.
  • Екологічна сталість - Співробітники цієї групи підтримують, визначають напрямок та  координують проекти нашої компанії з захисту навколишнього середовища.
  • Екологічність продукції - Ця група підтримує, визначає напрямок та координує проекти з забезпечення екологічності нашої продукції і її життєвого циклу.
  • Комунікація зі сталим розвитком - Завдання цієї групи – координація крос-функціональних заходів і комунікацій зі сталого розвитку, забезпечення коректності та релевантності комунікацій як усередині компанії, так і за її межами.

Іншими словами, відділ сталого розвитку піклується про відповідальне ставлення компанії до оточуючого нас середовища і людей.