Шукати можливості для розвитку кар'єри

Онлайн-департамент

Онлайн-департамент піклується про те, щоб наші двері були завжди  відчинені, і щоб наші модні пропозиції були доступні в режимі 24/7, де б ви не знаходилися. Тут ми  займаємося розробкою і обслуговуванням веб-сайту hm.com та інтернет-магазину H&M, який в даний час працює у 43 країнах. Ми  забезпечуємо компанії H&M мульти-канальність, а також пропонувати своїм клієнтам різні варіанти здійснення покупок і способи залишатися в курсі наших новинок. Нам важливо дотримуватись обіцянки, даної нашим клієнтам щодо якісного обслуговування, ефективності та короткого терміну виконання замовлень.

 

Команда онлайн-департаменту в центральному офісі в Стокгольмі фокусується на веб-сайті hm.com, але також на маркетингу та продажу. Крім того, ми випускаємо каталог H&M.

Команда онлайн-департаменту, що базується в м. Бурос, Швеція,  керує та відповідає за всі операції пов’язані з онлайн каналами та марками, дистрибуції нашої продукції і здійснює підтримку всіх наших служб по роботі з клієнтами і логістичних центрів, пов'язаних із інтернет-торгівлею.

По суті, інтернет-група забезпечує компанії H&M безперервну відкритість для розвитку бізнесу і натхнення.