Шукати можливості для розвитку кар'єри

Відділ мерчeндайзингу

Ми, як співробітники відділу мерчиндайзингу, об’єднуємо в собі комерційну орієнтованість, аналітичні навики а також прагнення принести користь спільній справі. До нашої команди входять менеджери відповідальні за товар, менеджер із планування асортименту і керівник відділу мерчeндайзингу. Разом ми забезпечуємо оптимальний обсяг товарних запасів і шукаємо способи максимізації торгового потенціалу  тому компанія H&M може і далі пропонувати клієнтам  у всьому світу найкращі умови для здійснення модних покупок.

З метою запевнення потреб наших клієнтів ми розробляємо операційні стратегії для всіх  концептівтоварів, таких як товари для жінок, чоловіків, дітей, товари для дому та косметика, а також забезпечуємо оптимальну адаптацію нашого асортименту до вимог різних ринків. Співпрацюючи з іншими відділами, наприклад, з відділами візуального мерчeндайзингу та маркетингу, ми створюємо умови для реалізації продукції і допомагаємо співробітникам магазинів максимізувати продажі.

Іншими словами, працюючи у відділі мерчeндайзингу, ви познайомитеся з різними аспектами нашого бізнесу. А також тут перед вами відкриються безмежні кар'єрні стежки.