Шукати можливості для розвитку кар'єри

Фінанси та бухгалтерський облік

Головний відділ фінансів та бухгалтерського обліку є значущою складовою нашого бізнесу. Ми відповідаємо за все, від оплати рахунків до забезпечення грошових потоків в межах компанії. Крім цього, ми також відповідаємо за опрацювання бухгалтерської документації  пов’язаної з розширенням компанії.

Всередині нашого відділу існує безліч посад – кожна з них пов'язана зі значною відповідальністю. Декотрі з нас займаються  стратегічними рішеннями щодо трансферного ціноутворення, інші – виходом на нові ринки чи платіжними документами. Ми – команда  бухгалтерів, фінансистів, інспекторів, розраховувачів і адміністраторів з нарахування заробітної плати, які люблять свою справу. Наша команда залучена до кожного кроку на шляху до побудови успіху компанії H&M – від дрібних бухгалтерських питань до міжнародних проблем оподаткування.

Іншими словами, відділ фінансів та бухгалтерського обліку забезпечує компанії H&M оптимальне використання своїх ресурсів і засоби, необхідні для безперервного зростання і просування моди в світі.