Шукати можливості для розвитку кар'єри

Бізнес-контроль

Бізнес-контролери в H&M реалізують аналітичні розрахунки на практиці.  Ваші навики будуть вирішальними у виконаніскладних робочих завдань кожного відділу: від продажів, інтернет-торгівлі і виробництва до закупівель, розвитку нового бізнесу та інформаційних технологій. В якому з цих відділів ви б не працювали, всіх нас об'єднує почуття відповідальності, любов до справи табезмежні кар'єрні можливості.

Як бізнес-контролер, ви отримаєте підготовку майбутнього лідера   у середовищі, що стрімко розвивається. Ви повинні вміти з граничною ясністю пояснити складні питання всій вашій команді – в якій ви, зазвичай, єдиний аналітик. Декотрі з тaких фахівців працюють у центрі закупівель у Стокгольмі або в інших центральних  департаментах, коли інші зайняті в продажах або виробництві на одному з наших регіональних ринків.

Одним словом, посада бізнес-контролера відкриває безліч можливостей і передбачає працю в різноманітних відділах нашої компанії. Ми досягаємо наших бізнес-цілей, реалізуючи аналітичні розрахунки на практиці.

Бізнес-контролер

Ви спостережливий аналітик із вражаючими навичками роботи з людьми? Тоді, можливо, це робота для вас!

Дізнатися більше про роботу бізнес-контролера.