Шукати можливості для розвитку кар'єри

Екораціональність

Екораціональність полягає в тому, щоб бути фактором змін і зберігати доречність. Вона означає повагу до людей та планети сьогодні без загрози для завтрашніх потреб.

Одягни увесь світ & допоможи створювати моду із турботою про довкілля. Будь собою & зростай з H&M

У H&M ми пишаємося тим, що допомагаємо покупцям гарно виглядати та гарно почуватися. Саме ця спільна мета надихає нас працювати так, щоб кожна дія щось важила. Тому ми прагнемо створювати позитивне враження на всіх, хто контактує з нашим брендом та персоналом. 

Наша цілеспрямована робота не обмежується лише покупцями. 5,000 магазинів по всьому світу – це дуже багато. Компанія такого масштабу несе величезну відповідальність за позитивний вплив на весь ланцюжок створення цінності. Вже більше 20 років ми чимало працюємо над тим, щоб вбудувати принципи екологічної та соціальної відповідальності у всі аспекти бізнесу H&M. Ми віддані ідеї творити добро.

«H&M розуміє всю складність виклику – зробити моду свідомою, а свідомий підхід модним. Ми хочемо допомагати людям виражати власну індивідуальність, щоб вони пишалися з того, як одягнені. Успіх, якого ми вже добилися, здається мені дивовижним, і я вірю, що ми можемо створити ще кращу пропозицію, а разом з нею і свідомішу моду майбутнього», – переконаний Карл-Йоган Перссон, Chairman of the Board H & M Hennes & Mauritz AB.

Ми на 100% віддані ідеї бути лідером руху до свідомішої фешн-індустрії. Дізнатися більше про наші зусилля у сфері свідомої моди можна тут: 

hm.com/hm-sustainability
hmgroup.com/sustainability