Шукати можливості для розвитку кар'єри

Мода, розваги та дії!

Компанія H&M – один із найбільших у світі  продавців роздрібної торгівлі модного одягу й аксесуарів – відкриває для вас безмежні кар'єрні можливості. Динамічне, бурхливе середовище із великою культурною різноманітністю – це місце, де клієнт завжди в центрі уваги.

Сьогодні в H&M працює близько 179,000 співробітників у понад 74 країнах.

Те, що робить нас дійсно видатними – це наші дивовижні працівники. Від стильних продавців-консультантів і мерчендайзерів до комп'ютерних гуру і досвідчених фахівців із бізнес-планування – всі наші співробітники поділяють спільні амбіції і позицію «можливо все». Не кажучи вже про неперевершене відчуття моди. Саме завдяки їм ми досягли такого успіху  – понад [2 500] магазинів у більш ніж [43] країнах. І це тільки початок!

Наші цінності – дух H&M

Наші цінності відображають серце і душу H&M. Вони визначають, що ми робимо і як ми це робимо. Коли ми взаємодіємо з колегами і клієнтами по всьому світу, наші цінності допомагають нам розвиватися і зpостати. Окремо кожна з цих цінностей здається очевидною, однак у сукупності вони формують корпоративну культуру, яку ми вважаємо унікальною, саме вона відрізняє нас від інших.

WE BELIEVE IN PEOPLE
WE ARE ONE TEAM
CONSTANT IMPROVEMENT
STRAIGHTFORWARD AND OPEN-MINDED
ENTREPRENEURIAL SPIRIT
KEEP IT SIMPLE
COST-CONSCIOUS


Як ми працюємо разом

Наші співробітники – запорука нашого успіху,  ми прагнемо бути хорошими роботодавцями. Створюючи цікаві, креативні і динамічні місця роботи, ми зростаємо разом.

Наш підхід заснований на почутті глибокої поваги до кожної людини. Це стосується всіх аспектів  найму – починаючи з гідної зарплати, еластичного графіку роботи права об'єднуватися в профспілки, і закінчуючи можливістю професійного та кар'єрного  ростув рамках компанії.  Важливо Бути хорошим роботодавцем особливо в тих країнах, де місцеве законодавство не відповідає нашим власним стандартам і вимогам.

Наш підхід передбачає сильну етичну складову. Це означає, що ми виступаємо проти дискримінації та несправедливого ставлення, в якій би країні ми не працювали. Нашому трудовому колективу характерна велика різноманітність за віком, статтю та національною приналежністю, це  величезна перевага для нашої компанії.  Рівноправність для нас дуже важлива. Свідченням цього факту є те, що 50% членів нашої ради директорів – жінки.

В H&M застосовується принцип «відкритих дверей»,  який полягає в тому, що всім співробітникам надається право і можливість обговорювати напряму з керівництвом будь-які питання, пов'язані з роботою. Також наші співробітники мають право вести переговори щодо укладення колективних договорів. Ми прагнемо підтримувати хороші взаємозв’язки зі співробітниками, трудовими організаціями та профспілками.

H&M використовує файли cookie для того, щоб наш сайт працював якомога ефективніше. Якщо ви продовжуєте користуватися нашими послугами, ми розцінюємо це, як вашу згоду. Дізнатися більше про файли cookie