Шукати можливості для розвитку кар'єри

Будь собою & зростай з H&M

У H&M ми віримо, що кожен може знайти щось собі до вподоби. Ми пропонуємо простір для творчості й зростання – місце, де можна почуватися «своїм» і бути справжнім. Ви можете стати частиною команди, де вирує життя, і компанії, яка всередині така сама приваблива, як ззовні. У H&M ми віримо, що це можливо, бо самі разом створюємо ці можливості.


Ми раді всім

Нашу корпоративну культуру скріплюють спільні цінності. Ми знаємо, що досягаємо найкращих результатів, коли люди мають змогу бути собою. Ми визнаємо внесок кожного у спільний успіх. Додайте власний унікальний голос до голосу H&M – разом ми створимо дива!

Компанія H&M прагне, щоб кожен був собою і поважав інших такими, як вони є. Наша сила у різноманітті: воно робить робочу атмосферу теплою і приємною для всіх, дарує відчуття, що індивідуальність кожного високо цінується. Гуртуючи у компанії цікавих і здібних людей, які раді ділитися знаннями, досвідом та ідеями, ми надихаємо та приваблюємо покупців у всьому світі.

H&M – справедливий і чесний роботодавець. Для нас надзвичайно важлива безпечна і приваблива атмосфера, у якій персонал відчуває, що його чують, визнають та поважають.

Корпоративна соціальна політика доповнює цінності компанії та визначає права і обов’язки усіх працівників у таких питаннях, як взаємоповага, рівні права, упередженість та утиснення.

Наші цінності відображають серце і душу H&M. Вони визначають, що ми робимо і як ми це робимо. Коли ми взаємодіємо з колегами і клієнтами по всьому світу, наші цінності допомагають нам розвиватися і зpостати. Окремо кожна з цих цінностей здається очевидною, однак у сукупності вони формують корпоративну культуру, яку ми вважаємо унікальною, саме вона відрізняє нас від інших.


Discover A Thrilling Journey At H&M

Ми є одним з найбільших у світі фешн-рітейлерів і прагнемо бути компанією, що справді відкриває можливості й створює майбутнє. Окрім особливої системи пріоритетів, найголовніший з яких – покупці, робота у H&M означає майже необмежені можливості професійного та особистого розвитку.  З нами ви дізнаєтеся, що таке впевненість, довіра і цікаві виклики, які роблять життєвий шлях унікальним. Ми віримо, що якщо наділяти працівників відповідальністю від самого початку, це сприяє розвитку почуття причетності.

Незалежно від посади у H&M, вас оточуватимуть люди, об’єднані пристрастю до моди, креативністю й результатами. Мета нашої роботи – щоб наші покупці гарно виглядали і чудово почувалися! Корпоративна культура H&M пробуджує у людях сміливість, нестандартне мислення і здатність кидати виклик правилам. Наш принцип – розв’язувати проблеми шляхом активних дій. Фешн-індустрія, що нині швидко змінюється, потребує гнучкості, сміливості та здатності оперативно реагувати. Ви матимете багато можливостей реалізувати свій потенціал. Прагнете цікавого життя? У H&M ви точно його знайдете! 

Знаєте, чим ми відрізняємося від решти рітейлерів? Працівниками! Ми визнаємо внесок кожного у спільний успіх. Завдяки талановитим Sales Advisors, Visual Merchandisers, Pattern Makers, Designers, Business Analysts і багатьом іншим фахівцям ми розвиваємося фантастичними темпами і нині маємо 5,000 магазинів у більше ніж 74 країнах. І нам є ще куди зростати!


Наші цінності – наша суть 

H&M – це територія турботи. Ми піклуємося про покупців і один одного. Нам подобається жити радісно, і це помітно з нашої роботи.

Наші цінності говорять про серце і душу H&M. Вони визначають найважливіші для роботи тут якості та підходи. Коли ми взаємодіємо з колегами і покупцями з різних країн, ці цінності допомагають нам розвиватися і зростати, ставати світом можливостей й майбутнього.

МИ – ОДНА КОМАНДА
МИ ВІРИМО В ЛЮДЕЙ
ДУХ ПІДПРИЄМНИЦТВА
ПОСТІЙНЕ ВДОСКОНАЛЕННЯ
СВІДОМЕ СТАВЛЕННЯ ДО ЦІНИ
ВІДВЕРТІСТЬ ТА ШИРОКИЙ СВІТОГЛЯД
ЧИМ ПРОСТІШЕ, ТИМ КРАЩЕ