Шукати можливості для розвитку кар'єри

Безмежні кар'єрні можливості

Оскільки наша компанія невпинно зростає, ми постійно шукаємо талановитих людей для кожного відділу.  Приєднуйтесь до нашої динамічної команди, де ваші кар'єрні можливості не матимуть меж.

Ми віримо в наших людей і завжди підтримуємо нові ідеї та ініціативи. Разом із навчанням та тренінгами H&M пропонує незліченну кількість можливостей щодо  побудови успішної міжнародної кар'єри. Наша мета – зробити роботу в H&M чимось більшим  це початок  кар'єри з великими можливостями.


Познайомтесь із нашими колегами

Успішна кар'єра з просуванням по службі та персональним ростом – познайомтеся з Полом
Від продавця-консультанта до міжнародного HR-директора – познайомтеся з Санною
Кожна нова посада пропонує нові виклики та можливості – познайомтеся з Сілкі

Ваша кар'єра з нами

Iснує безліч способів розвивати кар'єру з нами. Завдяки  внутрішньому наборута ротації компанії, а також виконанню різних функцій та нових обов'язків, перед співробітниками відкриваються відмінні можливості для професійного зростання і особистісного розвитку. Ми присутні на багатьох світових ринках, тому наші співробітники можуть працювати в представництвах компанії в різних країнах. 

У H&M ми не розробляємо плани кар'єрного росту. Ми хочемо, щоб ви самі брали активну участь у своєму професійному розвитку.  Працюйте добре тут і зараз, керуйтеся нашими цінностями – і ви станете нашою зіркою!


Робота кожного – цінний внесок

Наші цінності та дух H&M об'єднують усіх співробітників  по  всьому  світу. Кожен із нас, незалежно від своєї ролі, сприяє успіху спільної справи, живучи і працюючи згідно нашим цінностям. Іншими словами, важливо не тільки ЩО ми робимо, але і ЯК ми це робимо. Цей підхід допомагає нам створити команду, кожен член якої є прикладом для наслідування. 


Розвиток, орієнтований  на цінності

Команда H&M – це натхнення, делегування, зворотний зв'язок і мотивація. Наші керівники служать прикладом для наслідування. Вони слідують нашим цінностям і  сприяють  процвітанню нашої компанії і кар'єрному росту співробітників.

Більшість наших керівників починали свою кар'єру в компанії з рядових позицій. Підтримуючи їх прагнення до професійного росту, ми пропонуємо тренінги, коучинг і наставництво. 

H&M використовує файли cookie для того, щоб наш сайт працював якомога ефективніше. Якщо ви продовжуєте користуватися нашими послугами, ми розцінюємо це, як вашу згоду. Дізнатися більше про файли cookie