Шукати можливості для розвитку кар'єри

Напишіть власну історію

Навчайся новому & дізнайся, ким можеш стати. Будь собою & зростай з H&M

У H&M ви відчуєте, що таке впевненість, довіра і цікаві виклики, які роблять життєвий шлях унікальним. Ми віримо, що якщо працівників наділяти відповідальністю від самого початку, це сприяє розвитку почуття причетності. Наш бізнес – це ваш бізнес. Коли зростаєте ви, зростаємо і ми.

У H&M ми віримо, що кожен може відкрити щось собі до вподоби. А оскільки ми вважаємо, що H&M – це світ можливостей і майбутнього, це означає відсутність сталих, назавжди визначених шляхів. Тому ми так радіємо, коли працівники беруть активну участь у розвитку власної кар’єри. Якісно працюючи та реалізуючи наші принципи на практиці, ми здатні добитися чого завгодно!

Є багато способів побудувати кар’єру у H&M. Наприклад, тут можна зростати професійно і особисто шляхом підвищень у своєму підрозділі, шляхом оволодіння різними навичками й новими функціями, роботи у інших підрозділах тощо. У H&M ви отримаєте шанс побачити багато потенційних посад, що дають змогу подорожувати світом.


Додайте власний унікальний голос

Наші цінності – це те, що об’єднує працівників H&M у всьому світі. Незалежно від посади, ви маєте причетність до успіху H&M вже тим, що якісно виконуєте свої обов’язки і дотримуєтеся корпоративних принципів. Скажімо простіше: те, ЯК ви працюєте, не менше важливо, ніж те, ЩО САМЕ ви робите. Розуміння цього створює команди, у яких кожна людина важлива і кожна може відігравати вирішальну роль.


Будьте лідером

Лідерство у розумінні H&M – це коли ви надихаєте інших, делегуєте справи, даєте зворотній зв’язок та створюєте мотивацію. Наші лідери керують, подаючи особистий приклад, бо ними рухають корпоративні цінності та бажання сприяти зростанню працівників і бізнесу.

Багато з наших лідерів починали роботу у H&M з нижчих посад. Ми пропонуємо програми професійного навчання, коучингу та наставництва, які допомагають працівникам розвиватися. У H&M на вас чекає маса можливостей для постійного розвитку і колеги, що підтримують й надихають.

Отже, не бійтесь ризикувати і будьте лідером!


Навчання та розвиток

Навчання – важливий компонент культури H&M. Ми забезпечуємо цікаве навчання працівникам на будь-якій посаді. Наша компанія прагне, щоб кожен працівник відчував, що його цінують, і що він може розвиватися так, як захоче. Саме тому ми пропонуємо усім працівникам програми початкового навчання. 

Ми віримо у важливість ротації на посадах та просування у межах одного підрозділу. H&M працює у багатьох країнах світу, що дає багатьом працівникам шанс працювати за кордоном.


Фідбеки та відкриті діалоги

Одна з наших ключових цінностей – відвертість та широкий світогляд. Це означає, зокрема, що ми маємо розвинену культуру зворотнього зв’язку. Регулярні фідбеки та спілкування з працівниками надзвичайно важливі для їхнього розвитку та відчуття задоволення роботою. Щоб сприяти зростанню персоналу, у H&M запроваджено щорічні Діалоги та плани індивідуального розвитку. Особистий та професійний розвиток – невід’ємна частина розвитку самої H&M, без якого неможливо ані реалізовувати нові можливості, ані створювати майбутнє.