Шукати можливості для розвитку кар'єри

Найпоширеніші запитання

Є питання? Ось найбільш часті питання, які ми отримуємо в H&M. Якщо ви не зможете знайти відповідь на своє питання, будь ласка, зв'яжіться з нами, і ми будемо раді допомогти вам.


Як відправити заявку на вакансію в H&M?

Ми приймаємо тільки електронні заявки і просимо вас скористатися електронною формою – просто натисніть на вакансію, яка вас цікавить.


З якого віку можна працювати в H&M?

Вам повинно бути 18 років або більше.


Про що варто подумати перед подачею заявки на вакансію в магазині?

Ви повинні бути здатні працювати за гнучким графіком відповідно до годин роботи магазинів і також готові до фізично напруженої, але цікавої роботи в стрімко мінливому середовищі.


Як подати заявку на вакансію з повною або частковою зайнятістю?

Будь ласка, скористайтеся функцією пошуку в розділі сайту hm.com, щоб знайти підходящу вакансію.


Чи можливо працювати в H&M тільки по вихідним?

Так, можливо. Але оскільки ми приділяємо багато часу навчанню кожного нового співробітника, нас перш за все цікавлять люди, які планують працювати в H&M тривалий час.


Чи пропонує компанія H&M сезонну роботу?

В залежності від місця розташування магазину, ми іноді пропонуємо тимчасові контракти. Будь ласка, ознайомтесь з нашими тимчасовими вакансіями.


Чи пропонує компанія H&M програми професійної підготовки?

Так, у нас є програми професійної підготовки для продавців-консультантів, менеджерів відділу, візуальних мерчендайзерів, менеджерів магазину тощо.


Як подати заявку на вакансію H&M в іншій країні?

Перейдіть на веб-сайт бажаної країни, використовуючи посилання в верхньому правому куті веб-сторінки. Перш ніж відправити заявку на вакансію ви повинні отримати дозвіл на роботу саме в цій країні.


Чи можна подати заявку на вакансію в центральному офісі H&M?

В першу чергу на  такі вакансії ми набираємо співробітників усередині компанії, але коли у нас з'являється подібна пропозиція ми розміщуємо інформацію на веб-сайті hm.com/jobs.


Як стати моделлю для кампаній H&M?

Компанія H&M працює з міжнародними модельними агентствами, а процес відбору відбувається в головному офісі в Стокгольмі, Швеція. Якщо вас цікавить робота моделі, будь ласка, зверніться до модельного агентства.


Про що варто подумати перед подачею заявки на вакансію у відділ дизайну?

Не забудьте додати до заявки своє електронне портфоліо!