Шукати можливості для розвитку кар'єри

Існують, звичайно, додаткові переваги

H&M піклується про своїх співробітників. Для нас важливо, щоб ви почували себе комфортно та знали, що вас цінують. У довгостроковій перспективі ваше благополуччя – ключовий елемент нашого успіху. На практиці це означає, що наші співробітники по всьому світі отримують додаткові переваги. Дізнайтесь які!


Купуйте дешевше

Як ви вже, напевно, знаєте, у компанії H&M дуже доступні ціни. Але для наших співробітників вони ще кращі! Всі наші співробітники отримують знижки, коли роблять покупки в магазинах H&M по всьому світу.


Отримуйте вигоду з нашого успіху

H&M пропонує програму мотивації (H&M Incentive Program, HIP) для всіх своїх співробітників із метою заохочення і стимулювання їх довгострокової роботи в компанії. Початковий внесок від родини Стефана Перссона, голови ради директорів, разом із  надходженнямивід H&M Group буде поступово і в рівній мірі розподілятися між співробітниками компанії – незалежно від займаної посади або зарплати. Тобто ви, як наш співробітник, зможете отримати матеріальну вигоду від зростання компанії H&M нарівні з нашими акціонерами. Читати далі!


Навчання і професійний розвиток

H&M пропонує навчання всередині компанії на будь-якому етапі кар'єри. Ми хочемо, щоб компанія H&M була місцем, де кожен  відчуєсвою значимість і зможе розвиватися в професійному плані. Це досягається шляхом внутрішньої ротації кадрів, а також надання можливостей просування і роботи в інших країнах. Також ми пропонуємо програми попередньої професійної підготовки для продавців-консультантів, менеджерів відділів, візуальних- мерчeндайзерів і менеджерів магазинів.


Перегляд зарплати і бесіди

Ми вважаємо, що оцінка роботи наших співробітників має величезне значення для їх професійного розвитку і  задоволення від роботи. Наша щорічна бесіда і перегляд заробітної плати - приклади інструментів, що забезпечують професійне зростання нашого персоналу.