Kariyer fırsatları ara

Mağaza Görsel Sorumlusu

Maik'in bir günü

Mağaza Görsel Sorumlusu işi yaratıcı ve hareketlidir. Çalışma arkadaşlarınızı sürekli ticari olarak düşünmeleri için eğitecek, motive edecek ve koçluk edeceksiniz. Yaptığınız işte iyiyseniz, H&M'de sonsuz kariyer fırsatları sunulmaktadır.

Modayla ilgilisiniz demek sizi küçümsemek olur. Tüm trendleri bilirsiniz ve koleksiyonlarımızı ilham verici ve ticari bir şekilde sunmak için harika bir zevkiniz vardır. Harika bir takım oyuncusu arıyoruz, ilham dolu ve başkalarına ilham vermeyi bilen biri. Her şeyin içinde olmayı sevmelisiniz ve her günün farklı olduğu bir işten keyif almalısınız.

Göreviniz giysilerimizi çekici bir şekilde sunmak ve iyi görünümlerimizin sonuç verdiğinden emin olmak için satış aktivitelerini takip etmektir.  Vitrin ve mağaza içi sergilerden sorumlu olarak, mağazanın her yönüyle eğlenceli ve modaya uygun olmasını sağlamalısınız. Ayrıca çalışma arkadaşlarınızı sahada görsel mağazacılık ve giysi sunumu konusunda eğitecek ve onlara koçluk edeceksiniz.

Kalıpların dışında düşünebiliyor musunuz? Bu, sıradan olmayan bir kariyer için şansınız.

H&M web sayfasının kullanıcılarına en rahat ve kolay deneyimi sunmak için çerezler kullanmakta. Hizmetlerimizden faydalanmaya devam etmenizle, bu durumu kabul ettiğinizi varsayıyoruz. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinin.