Kariyer fırsatları ara

Mağaza Müdürü

Dirk'in bir günü

H&M'de Mağaza Müdürü olmak, büyük patron olmak demek değildir - diğerlerinin saygısını kazanmak demektir. Temel olarak, pek de sizinle ilgili bir şey değildir, daha çok harika sonuçlar elde etmeleri için insanlara ilham vermek ve onları motive etmekle ilgilidir.

Başarılı Mağaza Müdürlerimizin tümü harika liderlik becerilerine ve iş için keskin gözlere sahiptir. Başkalarına ilham verip koçluk yapabilirler ve kişisel güdüleri çok yüksektir.

Mağaza Müdürü olarak göreviniz, mağazanızın satış fırsatlarını ve karlılığını maksimize etmek ve sonuçları takip etmektir. Mümkün olan en yüksek müşteri hizmeti düzeyini sağlamalı ve görsel mağazacılığın yönergelerimize göre yürütüldüğünden emin olmalısınız. Aynı zamanda Satış Danışmanlarının ve Mağaza Yönetibi ekibinin işe alımını, eğitimini ve gelişimini yönetirsiniz.

Bir, iki, üç - bu, sıradan olmayan bir kariyer için şansınız.

H&M web sayfasının kullanıcılarına en rahat ve kolay deneyimi sunmak için çerezler kullanmakta. Hizmetlerimizden faydalanmaya devam etmenizle, bu durumu kabul ettiğinizi varsayıyoruz. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinin.