Kariyer fırsatları ara

Satış Danışmanı

Daniella'nın bir günü

Satış Danışmanı en önemli iş pozisyonlarımızdan biri ve bizimle olan kariyerinize başlamanız için harika bir fırsattır. Yöneticilerimizin pek çoğu, her şeyin mükemmel müşteri hizmetleri ile alakalı olduğu satış katında göreve başlamıştır.

Satış Danışmanı ekibimiz için uygun biri olabilmeniz için kendi ayakları üzerinde durmayı seven, birden fazla görevi yerine getirebilecek biri olmalısınız. Ayrıca, olağanüstü bir tarz hissine sahip pozitif ve samimi bir insan olmalısınız. Mükemmel organizasyon becerileriniz olmalı ve sizin kadar dışa dönük ve modayla ilgilenen bir ekiple çalışmaktan keyif almalısınız.

Mağazada çalışmak H&M'i temsil etmek anlamına gelir. Müşterilerimize her yönden ilham verir, yardım eder ve onları yönlendirirsiniz. İster satış katında, ister soyunma odalarında veya kasalarda olsun - modanın eğlencesini yayacaksınız. Olağanüstü müşteri hizmeti, aynı zamanda gelen giysilerin ele alınması ve mağazanın çekici gösterilmesini de içerir. Ve elbette, tüm kampanyalarımız ve satış aktivitelerimizden haberdar olmayı.

Size uyar mı? Tebrikler - bu, sıradan olmayan bir kariyer için şansınız.

H&M web sayfasının kullanıcılarına en rahat ve kolay deneyimi sunmak için çerezler kullanmakta. Hizmetlerimizden faydalanmaya devam etmenizle, bu durumu kabul ettiğinizi varsayıyoruz. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinin.