Kariyer fırsatları ara

Online Müşteri Hizmetleri Takım Koçu

Müşteri Hizmetlerindeki Takım Koçlarının işi gerçekten çok önemlidir. Departmanımıza her gün gelen yüzlerce soruyla birlikte Takım Koçları müşteri odaklı ve pozitiftir ve üstün hizmet sunarlar - ve aynısını yapmaları konusunda takımlarına koçluk ederler.

Aradığımız takım koçları, ekiplerini ve iş yerlerini geliştirme konusunda büyük bir sorumluluk alacaktır. Üstün liderlik becerileriniz olmalı ve hem düzenli ve verimli hem de aktif olmalısınız. Enerjiniz bulaşıcıdır; motive edici ve ilham verici olmalı ve ekibinizin H&M standartlarına uygun olarak nasıl sonuç ve hizmet sunabileceğini bilmelisiniz. Ayrıca harika bir iletişimci olmanız gerekir.

 

Göreviniz, müşterilerle mükemmel, uzun vadeli ilişkiler kurmak ve yaklaşık 15 kişiden oluşan Müşteri Hizmetleri ekibinizi eğitmektir. Ekibiniz ve yöneticilerinizle birlikte aktiviteleri ve hedefleri planlayacak ve takip edeceksiniz - tümünün amacı, üstün müşteri hizmeti yoluyla satışları ve karlılığı maksimize etmektir. Ayrıca, rutin görevlerinizi de hiçbir zaman aksatmamanız gerekir.

Başlamaya hazır mısınız? Bu, sıradan olmayan bir kariyer için şansınız.

H&M web sayfasının kullanıcılarına en rahat ve kolay deneyimi sunmak için çerezler kullanmakta. Hizmetlerimizden faydalanmaya devam etmenizle, bu durumu kabul ettiğinizi varsayıyoruz. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinin.