Kariyer fırsatları ara

Departman Müdürü

Mirella'nın bir günü

H&M'de Departman Müdürü olarak, zamanınızın %80'ini her şeyin olup bittiği yerde geçirirsiniz - mağaza katında. Sadece daha eğlenceli olduğu için değil, aynı zamanda çalışma arkadaşlarınızı desteklemek için. Mükemmel satış rakamlarına ulaşmak için ekibinizin fikirlerini dinlemenin ve becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmanın önemini bilirsiniz.

İhtiyaç duyduğumuz Departman Müdürleri çok aktif olmalıdır. İşimizin hızından ve hızlı kararlar alıp bunları eyleme dönüştüreceğiniz bir işten keyif almanız gerekir. Pozitif tavrınızla bir sorun çözücü olmalısınız. Ayrıca düzenli ve etrafınızdaki insanları motive etmeyi ve onlara ilham vermeyi bilen biri olmalısınız.

Departmanınızı, satış katında, soyunma odalarında ve kasalarda mükemmel bir müşteri hizmeti ile yürütmelisiniz. Ekibinizi desteklemek için mağazada olmadığınız zamanlarda, satış stratejileri ve mağazacılık sunumları geliştirir ve kampanya ve aktiviteleri planlarsınız. Satış Danışmanlarını eğitir, geliştirir ve değerlendirirsiniz, ayrıca departmanınızı başarıya yönelik olarak organize eder ve planlarsınız.

Mücadeleye hazır mısınız? Bu, sıradan olmayan bir kariyer için şansınız.

H&M web sayfasının kullanıcılarına en rahat ve kolay deneyimi sunmak için çerezler kullanmakta. Hizmetlerimizden faydalanmaya devam etmenizle, bu durumu kabul ettiğinizi varsayıyoruz. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinin.