Kariyer fırsatları ara

Online Müşteri Sorumlusu

H&M'deki Müşteri Sorumluları sadece soruları cevaplamaz - arkadaşlık kurarlar. Çünkü iyi bir müşteri hizmeti; ilişki kurmak, H&M'in harika fiyatlara harika bir moda sunmaya devam etmesini sağlamak demektir. Müşteri Hizmetlerindeki hızlı ortam, hiçbir günün diğerine benzemediği anlamına gelir. Bu profile uyabilmeniz için stresli durumlarda dahi sakin ve profesyonel yaklaşımını koruyan hevesli ve çok yönlü bir insan olmanız gerekir. Sorumluluk ve inisiyatif almaya alışkın olmalı ve yüzünüzden gülümsemeyi eksiltmemelisiniz.

Hem bilgisayarlarla hem de insanlarla çalışmaktan keyif almanızı istiyoruz - genelde ikisi bir arada. Aynı zamanda harika bir iletişimci olmalı ve güncel kampanyalar, satış aktiviteleri ve stratejilerinden haberdar olmaya hevesli olmalısınız. Son ve aynı derecede önemli olarak, modaya karşı çok ilgili olmalısınız.

Günlük göreviniz, online siparişler, her türlü kanalda koleksiyon ve ürünler hakkındaki soruları yanıtlamak - e-posta, canlı sohbet, telefon görüşmeleri ve normal posta yazışmaları.

İlginç geliyor mu? Bu, sıradan olmayan bir kariyer için şansınız.

H&M web sayfasının kullanıcılarına en rahat ve kolay deneyimi sunmak için çerezler kullanmakta. Hizmetlerimizden faydalanmaya devam etmenizle, bu durumu kabul ettiğinizi varsayıyoruz. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinin.