Kariyer fırsatları ara

Yönetici

Dağıtım Merkezini ziyaret edin

Lojistik departmanında Yönetici olarak, depoda yoğun bir departmanın idaresini üstlenebilirsiniz. Dünya çapındaki mağazalarımıza ürün sağlama konusunda harika bir iş çıkarmaya devam etmeleri için çalışma arkadaşlarınıza koçluk etme ile birlikte ana sorumluluğunuz ürünlerin tedarik edilmesidir.

Girişimci ruha sahip dışa dönük bir rol model misiniz? Ekibini nasıl motive edeceğini ve nasıl koçluk yapacağını bilen, hırslı ve harika liderlik becerileri olan - aynı zamanda etrafındakilere kulak veren iyi bir takım oyuncusu arıyoruz.

Lojistik departmanında Yönetici olarak hizmet odaklı görev yapmak, ekip oluşturma, eğitim verme ve geliştirmenin, sık takiplerle finansal sorumluluk almanın ve departmanınızı geliştirilmiş bir verimlilik için planlama ve organize etmenin önemini anladığınız anlamına gelir. Ama aynı zamanda, iş yerinde harika zaman geçirmenin ve ekibinizi gülümsetmenin önemini anlamak demektir.

Ne dersiniz, size uygun bir iş mi? Bu, sıradan olmayan bir kariyer için şansınız.

H&M web sayfasının kullanıcılarına en rahat ve kolay deneyimi sunmak için çerezler kullanmakta. Hizmetlerimizden faydalanmaya devam etmenizle, bu durumu kabul ettiğinizi varsayıyoruz. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinin.