Kariyer fırsatları ara

Görsel

Visual Department (Görsel Departman), moda ürünlerimizin ve kampanyalarımızın görsel olarak ilham verici bir şekilde sunulmasını sağlayarak mağaza deneyimini iyileştiren çapraz bir işleve sahiptir.

Etkileyici kampanyalar geliştirerek, mağaza içi sunumlarımızı optimize ederek ve heyecan verici vitrin düzenlemeleri yaratarak koleksiyonlarımızın olabilecek en iyi şekilde görünmesini sağlıyoruz.

Bugün itibarıyla departmanımızda Creator'lar (Yaratıcılar), Stylist'ler (Stilistler) ve Project Manager'lar (Proje Yöneticileri) gibi çeşitli pozisyonlarda yer alan 80 yaratıcı yetenek görev yapıyor.

Visual Department (Görsel departmanımız), farklı uzmanlık alanlarında her biri mümkün olan en mükemmel sonuca ulaşmak için ortaklaşa çalışan beş farklı ekipten oluşuyor.

  • Presentation & Styling Team (Sunum & Styling Ekibi) - Sunum ve styling optimizasyonu için Buying Office (Satın Alma Ofisi) ile yakın temasta çalışır. Bu ekip, Global Visual (Global Görsel) yönergeleri belirler ve hem güncel koleksiyonlar, hem de geleceğe yönelik projeler üzerinde çalışır.
  • Window Design Team (Vitrin Tasarım Ekibi) - vitrin düzenlemelerinin tasarlanması da dahil olmak üzere mağazalarımızda mümkün olan en iyi kampanya takibini sağlayacak kampanyaları yaratmakla sorumludur.
  • Production Team (Üretim Ekibi) - mağazalarımız için en kaliteli ürünleri en iyi fiyatla tedarik etmek ve üretmekle sorumludur. Bu ekip, satış ve marka/konsept etkisini en üst düzeye çıkaran yenilikçi, sürdürülebilir ve ticari açıdan güçlü düzenlemeleri sağlamayı hedeflemektedir.
  • Planning & Information Team (Planlama ve Bilgi Ekibi) - Başlıca sorumlulukları ticari planlamaları yürütmek, kampanyalarımızı geliştirmek, mağaza deneyimini iyileştirmek, mağaza ve ülke ekipleri için ilham verici bilgi kaynakları oluşturmaktır.
  • Country Support & Talent Team (Ülke destek & Yetenek Ekibi) - Görsel uygulamalar ve en iyi örneklerin paylaşımıyla Country (Ülke) ekiplerini desteklemek amacıyla dünya çapında seyahat eder.

Kısacası, Visual Department (Görsel Departman) koleksiyonlarımızın mümkün olan en iyi şekilde görünmesini sağlayarak mükemmel bir alışveriş deneyimi yaratır!

H&M web sayfasının kullanıcılarına en rahat ve kolay deneyimi sunmak için çerezler kullanmakta. Hizmetlerimizden faydalanmaya devam etmenizle, bu durumu kabul ettiğinizi varsayıyoruz. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinin.