Kariyer fırsatları ara

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik Departmanında H&M'in modayı vicdanlı bir şekilde üretmesini sağlarız. Sürdürülebilirlik hedeflerimize ulaşmak için yollar belirleriz ve sonuçlarımızı kapsamlı şekilde ölçeriz. Şirketin global işleri için sorumluluk alırız ve tüm tedarik zincirimizin Davranış Kurallarımıza ve çevreyle ilgili hedeflerimize uygun olmasını sağlarız.

Sürdürülebilirlik Departmanı, hepsi birlikte çalışan dört gruba ayrılmıştır:

  • Sosyal Sürdürülebilirlik - Sosyal sürdürülebilirlik çalışmalarını destekler, yön verir ve koordine eder.
  • Çevresel Sürdürülebilirlik - Şirket çapında çevreyle ilgili çalışmalarımızı destekler, yön verir ve koordine eder.
  • Ürün Sürdürülebilirliği - Ticari ürünlerimiz ve yaşam döngüleriyle ilgili sürdürülebilirlik çalışmalarını destekler, yön verir ve koordine eder.
  • İlişki Sürdürülebilirliği - Fonksiyonlar-arası sürdürülebilirlik aktivitelerini ve iletişimi koordine eder, dahili ve harici sürdürülebilirlik iletişimlerimizin içeriğinin doğru ve alakalı olmasını sağlar.

Özetle, Sürdürülebilirlik Departmanı, üzerinde yaşadığımız dünya ve etrafımızdaki insanlar için sorumluluk almamızı sağlar.

H&M web sayfasının kullanıcılarına en rahat ve kolay deneyimi sunmak için çerezler kullanmakta. Hizmetlerimizden faydalanmaya devam etmenizle, bu durumu kabul ettiğinizi varsayıyoruz. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinin.