Kariyer fırsatları ara

Online

Online bölümümüzde kapılarımızın her zaman açık olmasını ve nerede olursanız olun modamızın 7/24 size ulaştırılmasını sağlarız. hm.com ve şu an 51 ülkede mevcut olan H&M Online Alışveriş birimlerimiz buradan idare edilir. H&M'in müşterilerimiz için hem alışveriş yapmaları hem de güncel kalmaları için çok sayıda seçenek sunan çok kanallı bir şirket olmasını sağlarız. Yüksek kalitede hizmet, verimlilik ve kısa teslimat süresiyle müşterilerimize verdiğimiz sözü tutmak bizim için önemlidir.

Stockholm'deki Online ekip, hm.com başta olmak üzere pazarlama ve satışa odaklanır. Bunun yanında H&M katalogunu da biz hazırlarız.

İsveç, Borås'taki Online ekip, Online kanallar ve markalar için tüm operasyonları yönetir ve yerine getirir, ayrıca Online bünyesindeki tüm Müşteri Hizmetleri Merkezlerimizi ve Lojistik Sitelerini destekler.

Temel olarak, Online Grup H&M'in her zaman ilhama ve işe açık olmasını sağlar.

H&M web sayfasının kullanıcılarına en rahat ve kolay deneyimi sunmak için çerezler kullanmakta. Hizmetlerimizden faydalanmaya devam etmenizle, bu durumu kabul ettiğinizi varsayıyoruz. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinin.