Kariyer fırsatları ara

Ürün Departmanı

Ürün Departmanı’nda ticari ve analitik becerileri, fark yaratma tutkumuzla bir araya getiriyoruz. Ekiplerimiz Ürün Yöneticileri, Satış Planlama Uzmanı ve Ürün Yönetimi Ekip Müdürü’nden oluşur. Bu departmanda ekibimizle birlikte H&M’in tüm dünyada müşterilerine mümkün olan en iyi moda alışveriş deneyimini sunmaya devam edebilmesini sağlamak için optimum stok seviyesini korurken aynı zamanda satış potansiyelini de maksimuma taşımaya çalışırız.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için Kadın, Erkek, Çocuk, Divided, Ev ve Kozmetik gibi konseptlerimize yönelik stratejiler geliştirir ve koleksiyonlarımızı farklı bölgelerdeki pazarlarımızı en iyi biçimde yansıtacak şekilde uyarlamaya çalışırız. Görsel Sunum ve Pazarlama gibi diğer departmanlarla birlikte çalışarak ticari uygulamalar yapmanın yanı sıra mağazalarımıza farklı satış olanaklarını keşfetmeleri için eğitim desteği sağlarız.

Kısacası Ürün Departmanı’nda çalışmak ticari faaliyetimizin tüm alanları hakkında kapsamlı fikir sahibi olmak demektir. Bu noktadan sonra kariyer fırsatlarınız sınırsızdır.

H&M web sayfasının kullanıcılarına en rahat ve kolay deneyimi sunmak için çerezler kullanmakta. Hizmetlerimizden faydalanmaya devam etmenizle, bu durumu kabul ettiğinizi varsayıyoruz. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinin.