Kariyer fırsatları ara

Finans ve Muhasebe

Global Finans ve Muhasebe Departmanı işimizin temel bir parçasıdır.  Faturaların ödenmesinden şirketin nakit akışını sağlamaya kadar her şey bizim sorumluluğumuzdadır. Ayrıca, şirketin genişlemesine ilişkin muhasebe sorunlarından da sorumluyuzdur.

Departmanımız bünyesinde pek çok farklı görev vardır ve tümü de büyük sorumluluk gerektirir. Bazılarımız stratejik transfer fiyatlandırma çözümleri ile, bazılarımız yeni pazarlarda büyüme ve bazılarımız da faturalarla ilgilenir. Bizler işimizi seven Muhasebeciler, Muhasebe Kontrolörleri, Muhasebe Yazmanları ve Maaş İdarecileriyiz. Ekibimiz, en küçük muhasebe sorunundan global KDV sorunlarına kadar H&M'in başarısının her adımına dahil olur.

Diğer bir deyişle Finans ve Muhasebe Departmanı, H&M'in büyümeye devam etmek ve modayı dünyaya sunmak için gerekli finansal bilgilere ve fonlara sahip olmasını sağlar.

H&M web sayfasının kullanıcılarına en rahat ve kolay deneyimi sunmak için çerezler kullanmakta. Hizmetlerimizden faydalanmaya devam etmenizle, bu durumu kabul ettiğinizi varsayıyoruz. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinin.