Kariyer fırsatları ara

İletişim ve Basın

İletişim ve Basın Departmanında sürekli olarak heyecan verici yeni mücadelelerle karşılaşırız. Medya ilişkileri, moda ile ilgili halkla ilişkiler, iç iletişim ve yatırımcı ilişkileri başta olmak üzere global düzeyde çalışırız. Merkez Ofiste tüm departmanlarla ve tüm pazarlarımızda yerel iletişim profesyonelleriyle işbirliği yaparız.


İç ve dış iletişimlerimizin net, alakalı ve tutarlı olmasını sağlamak amacıyla departman bünyesinde farklı ekipler birlikte çalışır. Çeşitli iletişim sorunları konusunda plan ve koordinasyon yapar ve şirketi destekleriz:

  • İç İletişimler - Kurumsal iç iletişim, bilgi ve ilhama odaklanır.
  • Medya İlişkileri - Dünya medyasına 24 saat hizmet sunar.
  • Modayla ilgili Halkla İlişkiler - Global halkla ilişkiler faaliyetlerinde bulunur ve tasarımımızı ve modamızı vurgulayan stratejiler geliştirir.
  • Yatırımcı İlişkileri - Finansal bilgilerimizin çeşitli ara raporlarla net bir şekilde iletilmesini sağlar.

Diğer bir deyişle, İletişim ve Basın, H&M'in sesidir ve hem çalışanlarımızı hem de dış dünyayı bilgilendirir, onlara ilham verir ve onlarla iletişim kurar.

H&M web sayfasının kullanıcılarına en rahat ve kolay deneyimi sunmak için çerezler kullanmakta. Hizmetlerimizden faydalanmaya devam etmenizle, bu durumu kabul ettiğinizi varsayıyoruz. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinin.