Kariyer fırsatları ara

Patern Sorumlusu

Bir günlüğüne Dimo’yu izleyin

H&M'deki Patern Sorumlusu rolü, takım çalışması ile ilgilidir. Yeni koleksiyonlar geliştirmek için Tasarımcılar, Satın almacılar ve İş Kontrolörleri ile birlikte Stockholm'deki Merkez Ofisimizde çalışacaksınız. İş ortamı dinamik, hareketli ve yaratıcıdır ve her gün diğerinden farklıdır.

Tasarımcıların vizyonunu iyi satan moda koleksiyonlarına dönüştürebilecek kişiler arıyoruz. Esnek, ayrıntıcı ve oldukça profesyonel olmalısınız.

Göreviniz, tasarım vizyonumuzu uygun, doğru siluet ve işleve sahip giysilere dönüştürmektir. Desen çizecek, tasarım ekibinizle birlikte örnekleri modeller ve mankenler üzerinde deneyecek ve mağazalarımızdaki koleksiyonlarımızı sürekli takip edeceksiniz. Mevcut ve gelecek moda trendleri konusunda güncel kalmak işinizin önemli bir bölümünü oluşturur.

Tam size göre mi? Bu, sıradan olmayan bir kariyer için şansınız.

H&M web sayfasının kullanıcılarına en rahat ve kolay deneyimi sunmak için çerezler kullanmakta. Hizmetlerimizden faydalanmaya devam etmenizle, bu durumu kabul ettiğinizi varsayıyoruz. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinin.