Kariyer fırsatları ara

Tasarımcı

Bir günlüğüne Ross ve Eleanor’u izleyin

H&M'deki Moda veya Baskı Tasarımcısı rolü, takım çalışması ile ilgilidir. H&M koleksiyonlarını planlamak ve geliştirmek için Patern Sorumluları, Satın almacılar ve İş Kontrolörleri ile birlikte Stockholm'deki Merkez Ofisimizde çalışacaksınız. İş ortamı dinamik, hareketli ve yaratıcıdır ve her gün diğerinden farklıdır

Bu iş için ideal olabilmek için her zaman bir adım önde olmalı ve trendleri yıllar öncesinden sezebilmeniz gerekmektedir. Tam bir moda meraklısı olmalı, ürün ve baskı çizimlerini en iyi satan ürünlere dönüştürme konusunda becerikli olmalı ve sürekli olarak müşteri odaklı çalışmalısınız.

Göreviniz, ürün geliştirme aktivitelerini yönlendirmek ve yeni ürünler tasarlamaktır. Koleksiyonlarımızı sürekli olarak iyileştirip geliştirecek, satış sonuçlarını takip edecek ve yeni satış fırsatları arayacaksınız.

Size uyar mı? Bu, sıradan olmayan bir kariyer için şansınız.

FAQ Designer

H&M web sayfasının kullanıcılarına en rahat ve kolay deneyimi sunmak için çerezler kullanmakta. Hizmetlerimizden faydalanmaya devam etmenizle, bu durumu kabul ettiğinizi varsayıyoruz. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinin.