Kariyer fırsatları ara

Alıcı

Bir günlüğüne Jenny ve Shoreh’i izleyin

H&M'deki Satın Alım rolü, takım çalışması ile ilgilidir. Yeni koleksiyonlar geliştirmek için Patern Sorumluları, Tasarımcılar ve İş Kontrolörleri ile birlikte Stockholm'deki Merkez Ofisimizde çalışacaksınız.  İş ortamı dinamik, hareketli ve yaratıcıdır ve her gün diğerinden farklıdır.

Global ticari trendleri yakalayabilecek ve tüm dünyada neyin satacağı konusunda altıncı hisse sahip kişiler arıyoruz.
 Mağazalarımız, online mağazalarımız ve kataloglarımız için moda satın almak işin en kolay kısmıdır, asıl zor olan onu satmaktır. Bu nedenle, planlama ve teslimat zamanlarını kontrol etme konusunda iyi olmanız ve sürekli olarak yeni satış fırsatları aramanız gerekir.

Satın Alımcı olarak, grup içinde satışları ve karlılığı maksimize etmek için sorumluluk alacaksınız ve bunları idare edeceksiniz.  Satın Alımcı olmak, grubunuz için ürün çeşitlerinin planlanması, geliştirilmesi ve üretilmesi ile zorlu ve ayrıntılı zaman planlarının ve bütçelerin hazırlanmasını da içerir.

Bunlar kalp atışlarınızı hızlandırıyor mu? Bu, sıradan olmayan bir kariyer için şansınız.

H&M web sayfasının kullanıcılarına en rahat ve kolay deneyimi sunmak için çerezler kullanmakta. Hizmetlerimizden faydalanmaya devam etmenizle, bu durumu kabul ettiğinizi varsayıyoruz. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinin.