Kariyer fırsatları ara

Satın Alma ve Tasarım

Satın Alma ve Tasarım Departmanında, H&M'in dünyaca ünlü modasını oluşturmak için Tasarımcılar, Patern Sorumluları ve Satın almacılar birlikte çalışır. Yeni sezonun koleksiyonlarını yaratmak için temalar, renkler, kumaşlar, siluetler ve giysi türleri kararlaştırılır. Trendler ve etkiler müşterilere uygun stil ve modellere uyarlanır.

Gelen trendleri uygulamak için sürekli olarak etrafımızdaki dünyayı gözlemleriz, sokak modasından, filmlerden, seyahatlerden, kültürlerden, medyadan, trend enstitülerinden, ticaret fuarları ve sergilerden ilham alırız. Her zaman müşteri odaklı çalışır ve koleksiyonlarımızın her zevke ve yaşa hitap etmesini sağlarız.

Özetle, Satın Alma ve Tasarım Departmanı, moda ve kaliteyi en iyi fiyata yaratır.

Alıcı
Modanın olmazsa olmazlarını tahmin edip, üretimdeki trendleri belirleyebiliyor musunuz? O zaman bu iş tam size göre olabilir!

Alıcı olarak çalışmakla ilgili daha fazla bilgi edinin.

Tasarımcı

Tüm dünyadaki hedef kitlesine hitap eden birinci sınıf bir moda yaratabilir misiniz? O zaman bu iş tam size göre olabilir!

Tasarimci olma konusunda daha fazla bilgi edinin.

Patern Sorumlusu

Tasarımcılarınızın fikirlerini hayata geçirmeye hazır mısınız? O zaman bu iş tam size göre olabilir!

Patern Sorumlusu olma konusunda daha fazla bilgi edinin.

H&M web sayfasının kullanıcılarına en rahat ve kolay deneyimi sunmak için çerezler kullanmakta. Hizmetlerimizden faydalanmaya devam etmenizle, bu durumu kabul ettiğinizi varsayıyoruz. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinin.