Kariyer fırsatları ara

İş Kontrolü

H&M'deki İş Kontrolörleri analizi eyleme dönüştürür. Satış, Online ve Üretimden Satın Alma, Yeni İş ve BT'ye kadar tüm departmanlardaki karmaşık görevlerin çözümlenmesi için sizin becerileriniz çok önemlidir. Nerede çalışırsanız çalışın, paylaştığımız ortak şeyler büyük bir sorumluluk hissi, iş tutkusu ve sınırsız kariyer fırsatlarıdır.

İş Kontrolörü olarak, hareketli bir ortamın gelecekteki lideri olmak için eğitim almış olmalısınız Karmaşık konuları tüm takımınız için netleştirebilmelisiniz - ve genelde tek analist siz olursunuz. Bazılarımız Stockholm'de Satın Alma Ofisinde veya diğer merkezi departmanlarımız bünyesinde çalışırız, bazılarımız ise dünyanın çeşitli yerlerindeki Satış veya Üretim Departmanlarında çalışırız.

Özetle, İş Kontrolü, organizasyonumun bünyesinde mevcut yerleştirmelerle birlikte fırsatlarla doludur. İş hedeflerimize analizlerimizi eylemlere dönüştürerek ulaşırız.

İş Kontrolörü

Hayran kalınacak insani becerilere sahip keskin gözlü bir analist misiniz? O zaman bu iş tam size göre olabilir!
İş Kontrolörü olma konusunda daha fazla bilgi edinin.

H&M web sayfasının kullanıcılarına en rahat ve kolay deneyimi sunmak için çerezler kullanmakta. Hizmetlerimizden faydalanmaya devam etmenizle, bu durumu kabul ettiğinizi varsayıyoruz. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinin.