Kariyer fırsatları ara

Moda, eğlence ve hareket!

Dünyanın en büyük perakende moda firmalarından biri olan H&M sınırsız kariyer fırsatları sunuyor. Çeşitliliğe açık, yüksek tempolu, capcanlı ve müşterinin daima öncelikli ilgi odağı olduğu bir ortam.

Bugün H&M 74'ü aşkın pazarda yaklaşık 179,000 çalışana sahiptir.

Ama bizi asıl öne çıkaran, çalışanlarımızdır. Tarz sahibi Satış Danışmanları ve Mağaza Görsel Sorumlusundan, bilgisayar kurtlarına ve deneyimli iş planlayıcılarına kadar tüm çalışanlarımızın ortak yanı sahip oldukları büyük hırs ve sergiledikleri her şey mümkün tavrıdır. Ve elbette sahip oldukları harika moda zevki. Onlar sayesinde büyüyerek dünya çapında 74'ü aşkın ülkede 5,053'den fazla mağazaya ulaştık. Ve büyümeye devam ediyoruz.

Değerlerimiz – H&M ruhu

Sahip olduğumuz değerler H&M'in özünü ve ruhunu yansıtıyor. Burada çalışmanın ne demek olduğunu ve çalışma anlayışımızı belirliyor. Dünyanın dört bir yanında çalışma arkadaşlarımızla ve müşterilerimizle etkileşime girerken bu değerler kendimizi geliştirmemizi ve büyümemizi sağlıyor. Bu değerler tek tek bakıldığında sıradan görünebilir ama bir araya geldiklerinde bizi diğer şirketlerden farklı kıldığına inandığımız bir kültürün parçalarını oluştururlar.

BİZ BİR EKİBİZ
BİZ İNSANLARA İNANIYORUZ
GİRİŞİMCİ RUH
DEVAMLI GELİŞİM
MALİYET BİLİNCİ
AÇIK SÖZLÜ VE AÇIK GÖRÜŞLÜ
BASİT DÜŞÜN


Birlikte nasıl çalışıyoruz

Bizim başarımız kazandığımız insanlardır ve biz iyi bir işveren olmaya inanıyoruz. Eğlenceli, yaratıcı ve dinamik bir iş ortamı yaratarak hep birlikte büyüyoruz.

Yaklaşımımız, bireye karşı gösterilen esaslı saygıyla şekillenir. Bu; adil maaş, çalışma saatleri ve sendika özgürlüğünden şirket içinde gelişim ve büyüme konusunda fırsat eşitliğine kadar çalışmanın her alanında geçerlidir. İyi bir işveren olmak özellikle de kanun ve yönetmelikleri bizim standart ve gerekliliklerimizin altında olan ülkelerde çok önemlidir.

Sağlam bir etik yaklaşımımız vardır. Buna göre faaliyet gösterdiğimiz her yerde ayrımcılık ve tacize karşı net bir duruş sergileriz. İş gücümüz, yaş, cinsiyet ve etnisite bakımından çok çeşitlidir ve tümü de şirketimiz için büyük değerlerdir. Eşitlik bizim için çok önemlidir. Örneğin yönetim kurulu üyelerimizin %50'si kadındır.

H&M'de "açık kapı ilkesini" kullanırız, buna göre her çalışan işle ilgili sorunları doğrudan yönetimle konuşma hakkına sahiptir. Çalışanlarımız aynı zamanda toplu sözleşme hakkına sahiptir. Her zaman çalışanlarımızla, çalışan dernekleri ve sendikalarıyla iyi ilişkiler kurmaya çalışırız.

H&M web sayfasının kullanıcılarına en rahat ve kolay deneyimi sunmak için çerezler kullanmakta. Hizmetlerimizden faydalanmaya devam etmenizle, bu durumu kabul ettiğinizi varsayıyoruz. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinin.