Kariyer fırsatları ara

Sınırsız kariyer fırsatları

Sürekli büyüdüğümüz için her zaman şirketin her alanında çalışacak yetenekler arıyoruz. Kariyer fırsatlarınızın sonsuz olduğu ilham verici, hızlı ve sürekli değişen bir ortamda bize katılın.

Çalışanlarımıza inanırız ve her zaman inisiyatifleri ve yeni fikirleri teşvik ederiz. Eğitim ve liderlik yönlendirmeleriyle birlikte, H&M'de başarılı ve global bir kariyer olanaklarının sonu yoktur. Amacımız H&M'deki bir işin sadece bir iş olmaktan öteye gitmesidir - fırsatlarla dolu bir kariyerin başlangıcıdır.


Ekibimizle tanışın

Terfiler ve kişisel gelişim ile başarılı bir kariyer – Paul ile tanışın
Satış Danışmanlığından Global İnsan Kaynakları Başkanlığına - Sanna ile tanışın
Her yeni görev yeni zorluklar ve fırsatlar getirir – Silky ile tanışın

H&M'deki kariyeriniz

Kariyerinizde bizimle birlikte ilerlemenin pek çok yolu var. Şirket içi atamalar ve dönüşümlü çalışma pozisyonları, farklı görevler almalarını ve yeni sorumluluklar üstlenmelerini sağlayarak çalışanlarımıza hem profesyonel, hem de kişisel gelişim açısından mükemmel fırsatlar sunuyor. Dünya çapında pek çok pazarda faaliyet gösteriyoruz ve güçlü büyüme profilimiz pek çok uluslararası çalışma fırsatını da beraberinde getiriyor. 

H&M'de önceden belirlenmiş kariyer rotaları yok. Bunun yerine kariyer gelişiminizde aktif bir rol oynamanız için sizi teşvik ediyoruz. Bugün burada mükemmel bir iş çıkarın, değerlerimizi hayata geçirin – ve gelecekteki yıldızımız olun!


Her insan fark yaratır

Değerlerimiz, yani H&M ruhu dediğimiz şey tüm dünyada H&M çalışanları arasında ortak bir bağ oluşturuyor. Pozisyonunuz ne olursa olsun, sorumluluklarınızı yerine getirerek ve değerlerimiz doğrultusunda hareket ederek başarımıza katkıda bulunuyorsunuz. Kısacası: NASIL yaptığınız bizim için en az NE yaptığınız kadar önemli. Ve bu yaklaşım ekibimizin her bir üyesinin diğerlerine örnek olduğu ve fark yarattığı bir çalışma ortamı anlamına geliyor.


Değer odaklı liderlik

H&M'de liderlik; ilham almak, yetki dağılımı, geri bildirim ve motivasyona dayalıdır. Bizim liderlerimiz davranışlarıyla diğerlerine örnek olur, çalışanlarımızın ve şirketimizin büyümesi için daima değerlerimiz ve hedeflerimizden yola çıkarak hareket ederler.

Büyük bir kısmı şirket içinden seçilen liderlerimizin gelişimini desteklemek için onlara eğitim, rehberlik ve danışma programları sunarız. 

H&M web sayfasının kullanıcılarına en rahat ve kolay deneyimi sunmak için çerezler kullanmakta. Hizmetlerimizden faydalanmaya devam etmenizle, bu durumu kabul ettiğinizi varsayıyoruz. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinin.