Kariyer fırsatları ara

Dilek Ataş

“H&M serüvenime 2012 yılında part time satış danışmanı olarak Gaziantep’te mağaza açılışı ile  başladım. Ürünlerini sevdiğim bir marka olsa da, öğrenciyken çalışma deneyimimi arttırmak amacıyla başvuru yapmıştım. Attığım bu ilk adımın kariyer hayatımı şekillendireceğini bilmeden.Yaklaşık yedi ay part time satış danışmanlığı yaptığım sürede H&M ‘in doğası ve değerleri beni büyülemeye başladı. Kendimi ait olduğum yerde ve mutlu hissediyordum. Her zaman açık sözlü olunabilen, birbirine güvenen ve sürekli yeniliklere açık olunan bu ekiple daha fazla zaman geçirmek istiyordum. Full time satış danışmanlığına geçiş yaptım. Yaklaşık sekiz-dokuz ay süren full time satış danışmalığım sonrası departman müdürü asistanı oldum . Bir buçuk yıl süren departman müdürü asistanlığımın sonunda ise departman müdürlüğüme geçiş yaptım. Bir yıl süren departman müdürlüğümden sonra ise  son üç yıldır bölge kontrolörü olarak devam ediyorum. Böyle anlatınca çok kısa ve kolay oldu .Ama full time satış danışmanlığı yapmak; aynı zamanda mühendislik okuduğum ve ağır bir haftalık ders programım olduğu için benim için zordu.İşte ilk kararımı o zaman verdim . H&M değerleriyle , insana ve doğaya verdiği saygı ile benim çalışmak istediğim şirketti.

Ben de bu güzel ekiple  her basamağını öğrenerek kendimi geliştirmeye çalıştım. Bunun için yapmak istediğim kariyerle H&M ‘in ,bana gösterdiği kariyer basamaklarını birleştirmeyi hedefledim.

Şuan bu bu güzel ekibin bir parçası olduğum için çok mutluyum. Doğru kararı vermis olduğumu her anımda hissediyorum.

Ekibimize katılmak isteyen tüm arkadaşlarımızın kendilerine şu soruyu sormalarını tavsiye ederim . Sürüdürülebilir moda anlayışıyla çalışan , açık sözlü ,ilham verici ve sürekli gelişen bu ekipte neden olmak istemesinler ? “

 

H&M web sayfasının kullanıcılarına en rahat ve kolay deneyimi sunmak için çerezler kullanmakta. Hizmetlerimizden faydalanmaya devam etmenizle, bu durumu kabul ettiğinizi varsayıyoruz. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinin.