Kariyer fırsatları ara

Cihat Özbağdatlı

H&M’de çalışmaya 2013 yılında Satış Danışmanı olarak başladım. Çalıştığım mağazanın açılışından 6 ay sonra açılan bir iç ilana başvurup ek bir sorumluluk almaya karar verdim ve ardından HR Departmanı’na mağaza işe alım süreçlerinde part time destek vermeye başladım. Hem mağazada hem de ofiste eş zamanlı çalışmak bana; şirketi, benzersiz kültürümüzü ve değerlerle ekip olarak çalışmayı gösterdi. Part time olarak aldığım bu ek sorumluluk, ardından Area Recuiter olarak full time bir işe dönüştü. 3 yıl mağazalara işe alım süreçlerinde destek olduktan sonra “Sürekli Gelişim” değerimizden de ilham alarak 2016’dan bu yana Learning & Development Departmanı’nda çalışıyorum. Sorumluluğum benzersiz şirket kültürümüzü tüm çalışanlara aktarmak.

Eğer kariyer planınızla ilgili henüz bir fikriniz yoksa birlikte çalıştığınız ekip arkadaşlarınızı gözlemleyin ve onlardan ilham alın. Tüm bu deneyimleriniz H&M’de eşsiz kariyerinize karar vermekte çok işinize yarayacak. Her gün yeni şeyler öğrenerek birlikte büyümeyi, açık sözlü ve alçak gönüllü olmayı da unutmayın!

H&M web sayfasının kullanıcılarına en rahat ve kolay deneyimi sunmak için çerezler kullanmakta. Hizmetlerimizden faydalanmaya devam etmenizle, bu durumu kabul ettiğinizi varsayıyoruz. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinin.