Kariyer fırsatları ara

Berker Aybaş

2012 yılında Yarı Zamanlı  Satış Danışmanı olarak başladığım H&M serüvenime 1 yıl sonra Cepa mağazasında Görsel Düzenleme Sorumlusu olarak devam ettim. Yine 1 yıl sonra Takım Lideri
pozisyonunda Taurus mağazasında çalışmaya başladım. Görevime Takım Lideri olarak devam ettiğim süreçte sağlık sorunları sebebiyle tekrar Cepa mağazasında Departman Müdürü Asistanı pozisyonuna geçiş yaptım ve 6 ay sonrasında Departman Müdürü pozisyonum onaylandı. 1,5 yıl Departman Müdürü görevime devam ettim. Ve sonrasında Mağaza Müdürü Asistanı olarak Mark Antalya mağazasına 5 ay destek verdim. Döndüğümde Ocak 2017 tarihinde Mağaza Müdürü pozisyonum onaylandı ve Nisan 2017 tarihi itibariyle Armada mağazasında görevime devam ediyorum.

H&M’de kariyer serüvenim devam ederken, 'değerlerimiz' hep bana yol gösterdi. Örneğin; ''Biz İnsanlara İnanıyoruz'' Bu bir ekip işiydi. Bana güvenen insanlar vardı. Benim de güvendiğim bir ekibim.

H&M web sayfasının kullanıcılarına en rahat ve kolay deneyimi sunmak için çerezler kullanmakta. Hizmetlerimizden faydalanmaya devam etmenizle, bu durumu kabul ettiğinizi varsayıyoruz. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinin.