Kariyer fırsatları ara

Elbette pek çok avantajı var!

H&M'de çalışanlarımızı önemseriz. Takdir edildiğinizi ve her yönden iyi muamele gördüğünüzü hissetmeniz bizim için önemlidir. Uzun vadede başarımızın sırrı sizin iyi olmanızdır. Bu, dünya çapındaki tüm çalışanlarımızın harika avantajlara sahip olması anlamına gelir. Bir göz atın!


İndirimli alışveriş

Bildiğiniz gibi H&M'de fiyatlar çok iyi - ama çalışan olarak sizin için çok daha iyi! Tüm çalışanlarımız dünya genelinde H&M'de alışveriş yaparken indirimden yararlanır.


Başarımızdan yararlanın

H&M Teşvik Programı HIP, çalışanlarımızın günlük işlerine bağlılıklarını ve uzun vadeli katılımlarını teşvik etmekte ve ödüllendirmektedir. Öncelikle Yönetim Kurulu Başkanı Stefan Persson ve ailesinin yaptığı bağış ve H&M Grup tarafından ileride yapılacak katkılar, konumları ve maaşlarından bağımsız olarak zaman içinde çalışanlarımız arasında eşit olarak dağıtılacaktır. Bir çalışan olarak siz de H&M'in büyümesinden hissedarlarımız gibi faydalanabileceksiniz. Daha fazla bilgi edinin!


Eğitim ve Gelişim

H&M her düzeyde şirket içi eğitim sunar. H&M'in çalışanlarımızın kendilerini değerli hissettikleri ve gelişim şansını elde ettikleri bir yer olmasını istiyoruz. Bu, şirket içi iş rotasyonu ve terfi olanakları ile uluslararası fırsatlar yoluyla gerçekleştirilir. Ayrıca, Satış Danışmanları, Departman Müdürleri, Görsel Mağazacılık Sorumluları ve Mağaza Müdürleri için başlangıç eğitim programları da sunuyoruz.


Değerlendirmeler ve Açık diyaloglar

Geribildirim ve iş değerlendirmelerinin, çalışanlarımızın gelişimi ve memnuniyeti için önemli olduğuna inanırız. Büyümelerini sağlamak için kullandığımız araçlardan bazıları yıllık değerlendirmeler ve maaş değerlendirmeleridir. Bizim için çalışanların kişisel ve profesyonel gelişimi, H&M'in gelişiminin ayrılmaz bir parçasıdır. Şirketin başarısını birlikte büyütmeye devam edebiliriz.

H&M web sayfasının kullanıcılarına en rahat ve kolay deneyimi sunmak için çerezler kullanmakta. Hizmetlerimizden faydalanmaya devam etmenizle, bu durumu kabul ettiğinizi varsayıyoruz. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinin.