Kariyer fırsatları ara

Aytuğ Atay

2010 yılında H&M hayatıma FT Satış Danışmanı olarak o zaman ilk mağazamız olan Forum İstanbul’da başladım. Farklı mağazalarda Satış Danışmanı olarak çalıştıktan sonra  2012 yılında İsfanbul mağazamızda Departman Müdür’ü olarak kariyerime devam ettim. Kısa süre sonra İstiklal mağazasının açılması ile birlikte Türkiye’nin ilk katlı mağazasında görevimi sürdürdüm.
2016 yılında Zorlu mağazasına geçiş yaptım ve yine Zorlu mağazasında Mağaza Müdürü Asistanı olarak görev aldım.

2017 Eylül ayında Bölge 3’e transfer oldum ve kısa bir süre Brandium’da çalıştıktan sonra Hilltown mağazasında Mağaza Müdür’ü olarak başladım ve orada keyifle çalışmayı sürdürüyorum.. Tüm işe alım süreçleri, mağaza açılışı derken yeni görevimde çok güzel bir başlangıç oldu.

H&M’de çalışmak benim için gerçekten ilk günden bu güne kadar hep çok öğretici oldu. Değerlerimiz ile çalışmayı, ekibin bir parçası olarak hissetmeyi ve yaptığım işler ile şirketin büyümesine katkıda bulunabilmeyi her zaman kendime motivasyon kaynağı olarak gördüm.

Bu 8 yılık serüvende gerçekten doğru bir rol model olduğumu, inandığım ve yaşadığım değerleri iş arkadaşlarıma da doğru bir şekilde aktardığımı aldığım ‘Erling Persson’ ödülü* ile bir kez daha görmüş oldum. Bu manevi anlamda çok değerli olan ödül bana bundan sonraki süreçte daha fazla bir deniz feneri olarak çalışmayı ve ulaşabildiğim kadar çok insana ulaşıp biraz da olsa değerler konusunda onlara örnek olmayı hedeflemem gerektiğini gösterdi.

Bundan sonraki süreçlerde hem kendime hem de iş arkadaşlarıma tavsiyem kesinlikle H&M Değerleri ile çalışmaları ve her zaman şirket kültürüne inanmaları. Çünkü insan odaklı çalışan H&M için, bizler her zaman çok değerliyiz.

*Erling Persson şirketin kurucusudur. Onun adına; her yıl yapılan oylamalar sonucunda H&M değerlerini örnek teşkil edecek şekilde taşıyan bir ekip arkadaşımız ödüllendirilir.

H&M web sayfasının kullanıcılarına en rahat ve kolay deneyimi sunmak için çerezler kullanmakta. Hizmetlerimizden faydalanmaya devam etmenizle, bu durumu kabul ettiğinizi varsayıyoruz. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinin.