Kariyer fırsatları ara

Merhaba öğrenciler!


Kariyer ve eğitimi bir araya getirin

Tatil dönemlerinde ya da yarı zamanlı çalışmak isteyen öğrencilerden pek çok başvuru alıyoruz. Ve evet, mağazalarımızdan birinde yarı zamanlı bir iş kariyerinize H&M'le başlamak için mükemmel bir fırsat olabilir. Bizi tanımanız için mükemmel bir ortam olmanın yanı sıra zamanla gelişerek tam zamanlı bir işe ya da uluslararası bir kariyere de dönüşebilir. Esnek saatleri ve pek çok kişisel sorumluluk fırsatıyla eğlenceli ve açık fikirli bir çalışma ortamına hoş geldiniz!


Staj ve eğitim programları

Satış yaptığımız kimi ülkelerde mağazalarımızda stajyer olarak çalışabilir ve zaman zaman mağazalarımızda gerçekleştirilen stajyer alımı ve eğitim fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Bu gibi pozisyonlar İş Fırsatları başlığı altında duyurulacaktır.

İsveç'teki merkez ofisimizde İş Kontrolörlüğü, Bilişim Uzmanlığı, Satın Alma ve Tasarım gibi alanlarda staj ve eğitim programları sunuyoruz. Daha fazla bilgi için İsveç kariyer sitemizi ziyaret edin.


Tez ya da makale mi yazıyorsunuz?

H&M hakkında bir tez ya da makale mi yazmak istiyorsunuz? Harika! Bu işe ayıracak yeterli vakit ve kaynağa sahip olmadığımızdan dolayı aktif bir rol almamız ne yazık ki mümkün değil. Ancak burada, hm.com'da faydalanabileceğiniz pek çok veri, rakam ve faydalı bilgiler bulacağınızı ümit ediyoruz.

H&M web sayfasının kullanıcılarına en rahat ve kolay deneyimi sunmak için çerezler kullanmakta. Hizmetlerimizden faydalanmaya devam etmenizle, bu durumu kabul ettiğinizi varsayıyoruz. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinin.