Hľadajte pracovné príležitosti

Dekoratér

Pozri si jeden deň Orpiana

Pozícia dekoratér  je kreatívna a rýchla. Tvojou úlohou bude viesť, motivovať a školiť svojich kolegov, aby si osvojili komerčné myslenie. Ak v tom budeš dobrý/á, v H&M na teba čaká nekonečné množstvo kariérnych príležitostí. 

Ak tvrdíš, že o módu sa "iba" zaujímaš, si len prehnane skromný/á. V skutočnosti poznáš všetky trendy a vieš, ako pútavo a komerčne zviditeľniť naše kolekcie. Hľadáme skvelého tímového hráča, osobu plnú inšpirácie, ktorá tiež vie inšpirovať iných. Si rád/rada v centre diania a vychutnávaš si prácu, pri ktorej sa stále niečo nové deje.

Tvojou prácou je prezentovať naše odevy atraktívnym spôsobom a pripraviť aktivity tak, aby platilo, že vyzerať dobre sa u nás oplatí. Budeš zodpovedný/á za výklady a interiér predajne, aby pôsobila moderne, vkusne, a hlavne veselo. Tiež budeš zodpovedný/á za školenie a vedenie svojich kolegov v oblastiach merchandisingu a prezentácie  odevov.

Dokážeš premýšľať inak ako ostatní? Tu je tvoja príležitosť na nevšednú kariéru.

Spoločnosť H&M vám pomocou súborov cookie poskytuje lepší zážitok z našej webovej stránky. Ak budete naďalej využívať naše služby, budeme predpokladať, že vám to tak vyhovuje. Prečítajte si viac o súboroch cookie.