Hľadajte pracovné príležitosti

Visual Merchandiser

 

Snažte sa, aby predajňa vyzerala dobre & zákazníci vyzerali výborne

Pozícia Visual Merchandiser je kreatívna a rýchla. Ako milovníčka/milovník módy budete sledovať najnovšie trendy. Styling a prezentácia oblečenia sú vašou špecialitou. Zákazník je v centre všetkého čo vy a váš tím robíte. Vaša kreativita a komerčné zmýšľanie vám pomôžu vytvoriť inšpiratívny, relevantný a pohodlný zážitok z nakupovania. 

Výrok, že móda je vašou vášňou, je absolútne skromný. Poznáte všetky trendy a máte vynikajúce oko pre inšpiratívnu a komerčne úspešnú prezentáciu našich kolekcií. Hľadáme skvelého tímového hráča, osobu plnú inšpirácie, ktorá vie inšpirovať aj ostatných. Ste rád/rada v centre diania a vychutnávate si prácu, v ktorej sa deje stále niečo nové.

Vašou prácou je prezentovať naše oblečenie atraktívnym spôsobom a pokračovať v predajných aktivitách tak, aby mal náš look úspech. Budete zodpovedať za výklady a interiér predajne,  aby po každej stránke pôsobila zaujímavo a módne. Budete tiež školiť a viesť svojich kolegov v predajni  v oblastiach visual merchandisingu a prezentácie oblečenia. Máte inšpiráciu vytvárať trvácny dojem na každého, kto príde do kontaktu s našou značkou a našimi zamestnancami. Chcete, aby každý vyzeral a cítil sa dobre. 

Snažte sa, aby predajňa vyzerala dobre & zákazníci vyzerali výborne.
Buďte Visual Merchandiser & viac v H&M.