Hľadajte pracovné príležitosti

Predaný poradca

Pozri si jeden deň Anty

Predaný poradca je jednou z našich najdôležitejších pozícií a je vynikajúcim štartom pre tvoju kariéru s nami. Mnohí z našich manažérov začínali v predajni na tejto pozícii, kde všetko stojí na vynikajúcom zákazníckom servise.

Aby si sa hodil/a do nášho tímu predajných poradcov, musíš byť schopný/á robiť niekoľko vecí naraz. Zároveň by si mal/a byť priateľský človek s úžasným zmyslom pre štýl, výbornými organizačnými schopnosťami a mať rád/rada prácu v tíme ľudí, ktorí sú rovnako spoločenskí a majú záujem o módu tak, ako ty.

Prácou v predajni prezentuješ značku H&M. Inšpiruješ, vedieš a pomáhaš našim zákazníkom vo všetkých smeroch, či už na predajnej ploche, v skúšobných kabínkach alebo pri pokladni – všade budeš šíriť hravého ducha módy. Skvelý zákaznícky servis zahŕňa aj prácu s prichádzajúcimi  odevmi a zabezpečovanie na pohľad príťažlivej predajne . Samozrejme, budeš plne informovaný/á o všetkých našich reklamných kampaniach a ďalších aktivitách na podporu predaja.

Vidíš sa tam? Gratulujeme - tu je tvoja príležitosť na nevšednú kariéru.

Spoločnosť H&M vám pomocou súborov cookie poskytuje lepší zážitok z našej webovej stránky. Ak budete naďalej využívať naše služby, budeme predpokladať, že vám to tak vyhovuje. Prečítajte si viac o súboroch cookie.