Hľadajte pracovné príležitosti

Predajná poradkyňa/Predajný poradca

 

Dajte zákazníkom pocit, že sú vítaní, & cíťte sa vítaní byť sami sebou

V očiach našich zákazníkov ste vy H&M! Ste milá/ý, štýlová/ý a páči sa vám práca s ľuďmi. V predajni H&M vaša práca veľmi zaváži. Poskytovanie vynikajúcich služieb zákazníkom a štýlového poradenstva vás udrží v aktivite celý deň. 

Predajná poradkyňa/predajný poradca je jednou z našich najdôležitejších pozícií a je vynikajúcim štartom pre vaše dobrodružstvo s H&M. Mnohí z našich manažérov začínali v predajni na tejto pozícii. 

V predajni všetko stojí na vynikajúcom zákazníckom servise. Ako predajná poradkyňa/predajný poradca zvládate multi-tasking a ste rada/rád na nohách. Ste tiež pozitívna milá osoba s fantastickým zmyslom pre štýl. Máte vynikajúce organizačné zručnosti a užívate si prácu s tímom ľudí, ktorí sú rovnako otvorení a rovnako sa zaujímajú o módu ako vy.

Práca v predajni znamená reprezentovať H&M. Všemožne inšpirujete našich zákazníkov, radíte a pomáhate im. Či už na predajnej ploche, v skúšobných kabínkach alebo pri pokladni – budete pracovať s módou a ľuďmi. Vynikajúci zákaznícky servis zahŕňa aj prácu s prichádzajúcim tovarom a zabezpečenie atraktívneho výzoru predajne. A, samozrejme, budete vedieť všetko o našich kampaniach a predajných aktivitách. Dostanete šancu všeličo dokázať. Keď hľadáte dobrodružstvo, v H&M určite nájdete vzrušujúce zážitky. 

Dajte zákazníkom pocit, že sú vítaní, & cíťte sa vítaní byť sami sebou.
Buďte predajno poradkyňou/predajným poradcom & viac v H&M.