Hľadajte pracovné príležitosti

Tímový školiteľ pre online zákaznícky servis.

Tímoví školitelia majú v rámci zákazníckych služieb veľmi dôležitú úlohu. Denne musia spracovať stovky požiadaviek, ktoré prechádzajú oddelením.  Pritom, tímový školiteľ musí stále myslieť predovšetkým na potreby zákazníkov. Musí ostať pozitívny, poskytovať vynikajúci servis  a v tomto duchu školiť aj svoj tím.

Tímoví školitelia, ktorých hľadáme, budú niesť zodpovednosť za rozvoj svojho kolektívu a pracoviska. Musíš byť vodcovský typ s vynikajúcimi organizačnými schopnosťami, byť praktický/á a v práci efektívny/a, s nákazlivou energiou, ktorej sa ťažko odoláva. Musíš vedieť, ako inšpirovať, nadchnúť a motivovať ostatných, aby tvoj tím dosahoval výsledky podľa noriem H&M. Tiež by si mal/a mať skvelé komunikačné schopnosti.

Tvojou úlohou bude budovanie  vynikajúcich, dlhodobo fungujúcich vzťahov so zákazníkmi a takisto školiť tvoj 15 členný tím zákazníckeho servisu. Budeš plánovať a dozerať na priebeh aktivít a zabezpečovať dosahovanie cieľov spoločne s tvojím tímom a ostatnými vedúcimi pracovníkmi - to všetko pre maximalizáciu predaja a ziskovosti prostredníctvom výnimočnej úrovne zákazníckeho servisu. Taktiež budeš dohliadať na to, aby boli naše pracovné postupy vždy dodržiavané.

Nevieš sa dočkať, kedy začať? Toto je tvoja príležitosť na nevšednú kariéru.

Spoločnosť H&M vám pomocou súborov cookie poskytuje lepší zážitok z našej webovej stránky. Ak budete naďalej využívať naše služby, budeme predpokladať, že vám to tak vyhovuje. Prečítajte si viac o súboroch cookie.