Hľadajte pracovné príležitosti

Manažér/ka oddelenia

 

Pomáhajte ostatným nájsť ich cestu & objavte tú svoju

Ako manažér/ka oddelenia H&M strávite 80 % svojho času tam, kde sa odohráva všetko dôležité – v predajni. Nielen preto, že je to zábavnejšie, ale aj ako podpora pre kolegov. Pre dosiahnutie vynikajúcich výsledkov je dôležité počúvať nápady svojho tímu a pomáhať kolegom v rozvoji ich zručností.

Vedenie príkladom a angažovaná práca s tímom sú samozrejmosťou. Pre vás je zákazník na prvom mieste, máte silný cit pre obchod, ktorý podporuje predaj, a operačné znalosti pre svoju podporu a podporu svojho tímu. Máte radi rýchle tempo nášho biznisu a prácu, kde môžete prijímať rýchle rozhodnutia a premeniť ich do praxe. Dobre riešite problémy s pozitívnym prístupom. Máte tiež dobré organizačné schopnosti a viete, ako motivovať a inšpirovať ľudí okolo seba.

Svoje oddelenie vediete s vynikajúcim zákazníckym servisom na predajnej ploche, v skúšobných kabínkach a pri pokladniach. Keď nie ste v predajni, kde podporujete svoj tím, pripravujete predajné stratégie, merchandisingové prezentácie a plánujete kampane či ďalšie aktivity. Vzdelávate, rozvíjate a hodnotíte predajných poradcov a organizujete a plánujete úspech svojho oddelenia. Uznávame príspevok každého jednotlivca k nášmu spoločnému úspechu. Keď svoj jedinečný hlas pridáte H&M, dokážeme spoločne divy.

Pomáhajte ostatným nájsť ich cestu & objavte tú svoju.
Buďte manažérom/manažérkou oddelenia & viac v H&M.