Hľadajte pracovné príležitosti

Vedúci oddelenia

Pozri si jeden deň Mirelly

Ako vedúci oddelenia  v H&M stráviš 80 % svojho času tam, kde sa odohráva všetko dôležité - v predajni. Nie len preto, že je to zábavnejšie, ale aj ako podpora pre kolegov. Aby si dosiahol/dosiahla skvelé predajné výsledky, je dôležité načúvať názorom svojho tímu a pomáhať im v rozvoji ich zručností.

Vedúci oddelenia, ktorých hľadáme, musia byť veľmi praktickí. Ak máš rád/rada rýchle tempo a prácu, kde sa musíš rýchlo rozhodnúť a svoje rozhodnutie musíš uviesť rýchlo do praxe, problémy vždy riešiš s pozitívnym prístupom, máš vynikajúce organizačné schopnosti a vieš motivovať a inšpirovať ľudí okolo seba, si naším človekom.

Tvoje oddelenie vedieš s vynikajúcim zákazníckym servisom na predajnej ploche, v skúšobných kabínkach alebo pri pokladni. Ak nie si v predajni, kde podporuješ svoj tím, tak vyvíjaš stratégie predaja, vytváraš komerčné prezentácie alebo plánuješ kampane a ďalšie aktivity. Rozvíjaš svoj tím, hodnotíš výsledky predaných poradcov a tiež organizuješ a plánuješ úspech svojho oddelenia.

Láka ťa táto výzva? Tu je tvoja príležitosť na nevšednú kariéru.

Spoločnosť H&M vám pomocou súborov cookie poskytuje lepší zážitok z našej webovej stránky. Ak budete naďalej využívať naše služby, budeme predpokladať, že vám to tak vyhovuje. Prečítajte si viac o súboroch cookie.